Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@gk2a6 

Uważaj sobie co chcesz, ale może wskaż w który miejscu mowa o romach operatorskich? Chodzi o ten jeden krótki akapit o wymaganiach operatora w stosunku do producenta? Nic w nim nie wiedzę ani zaskakującego ani odkrywczego.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Ja dokładnie znam jak wygląda aktualizacja sam w tym uczestniczyłem więc proszę mnie nie pouczać ale to nie zmienia faktu że aktualka w Orange trwa najdłużej bo muszą wrzucić swoje śmieci i oczywiście musi to zatwidzic producent tak więc proszę o podanie mi jak to wygląda pozdrawiam.

 

Ło ale uwaga pisałem co o tym myślę i pisałem ze jestem osobą która miała z tym do czynienia tak więc proszę się nie wypowiadać jesli masz zdanie jedynie z artykułów lub innych informacji nie jawnych pozdrawiam.

 

 

 

______________________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.

 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@rafal4646  masz sporo racji, opieszałość operatorów, spowalnia proces aktualizacji, teoretycznie jakby zrobili to w czasie, to czysta aktualizacja i ta z brandem, wyszły by w jednym czasie. Jest jednak małe ale, operatorzy tną koszty, biura pełnego informatyków już nie ma, więc jest jak jest.

Gorąco Proszę... Nie pisz na Nasz Orange, kto ma pisać/ kto nie, bo to nie twoje forum, FB też to nie jest!

Jeśli chcesz nowy porządek w tym dziale zrobić, to zacznij składnie pisać, bo teraz to niezrozumiały tekst produkujesz!

Pomimo wszystko liczę, że coś ciekawego jeszcze napiszesz, co mnie zaskoczy!


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Witam nie wtrącam się nie odpowiadam to co miałem napisać napisałem moje zdanie jest jakie jest na temat forum i osób które tam są nie wszystcy są NG moje zdanie wyraziłem jednoznacznie na resztę pytań proszę wyciągnąć wnioski z moich wypowiedzi pozdrawiam i podkreślam że podtrzymuje wszystko to co napisałem jeszcze raz pozdrawiam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 23
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Śmieszne to już wszystko żeby nie powiedzieć żałosne. Niedługo upłyną 3 miesiące od momentu kiedy wszyscy operatorzy poza Orange zrobili w Polsce update serii S10 do Androida 12. Gdybym wiedział że tak będzie ciężko ze zmianą na XEO w dzisiejszych czasach to bym w życiu nie wpakował się w telefon z brandingiem Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 868
  • 3

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@pomaranczafuj  o jaki model chodzi? s10+ dostał

https://doc.samsungmobile.com/sm-g975f/opv/doc.html

 

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 23
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@gk2a6 S10e


XEO dostało update 12.01.2022
TPL i PLS dostały update 29.01.2022
PRT dostało update 14.02.2022

 

OPV na dzień 23.03  nie dostało.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Bałagan w tych aktualizacjach, nie tylko u operatorów, ale Orange powinno już wszystkie aktualizacje wysłać, po co brand praktykują, jak z aktualizacjami się nie wyrabiają 😎


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

  • A co to za różnica z każdym modelem i firmą mają problemy czy to Samsung czy Xoami czy jeszcze inne filmy tak więc to pytanie jest nie na miejscu pozdrawiam.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Popieram w stu procentach nie mam tego modelu telefonu ale z innymi jest tak samo.