Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet i hotspot


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Nie z gg coś się stało od tego czasu, a i wspomnę Ze jak otwieram laptopa i automatycznie się łączy to pierwsze co to przez chwile jest ograniczone a zaraz potem samo przeskakuje na połączone, a internetu nadal nie ma....coś jeszcze można zrobic według Pana?
IMG_3769.JPG

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

Jak masz możliwość, to połącz się czymś innym z tym hotspotem. Przykładowo inny telefon do tego iPhone`a. Wtedy będzie wiadomo, czy problem jest na laptopie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Teraz już wiem podłączałam się do drugiego tel i działa wszystko normalnie! Czyli coś z laptopem.. czyli jak to roziwzac?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

Wejdź jeszcze raz w Start - Panel sterowania - Sieć i Internet - Centrum sieci i udostępniania - Zmień ustawienia karty sieciowej. Później kliknij prawym przyciskiem myszy na sieć (zapewne o nazwie iPhone Roskana) i potem diagnozuj. Zobaczymy co się pokaże.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Cóż nic nie wykazało wiec co można zrobic dalej? Teraz już wiadomo ze to z laptopem
okno diagnostyki Windowsaokno diagnostyki Windowsa

 

Weszłam jeszcze w coś takiego i owszem brak dostępu do internetu mimo połączenia...

właściwości sieci bezprzewodowejwłaściwości sieci bezprzewodowej


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

To teraz w tym samym miejscu, kliknij prawym przyciskiem myszy i na właściwości. Po czym odznacz tak jak na zrzucie poniżej Protokół internetowy w wersji 6.

 

1.png

 

Następnie kliknij na Ok. Potem jeszcze raz kliknij prawym przyciskiem myszy i na właściwości. Później zaznacz napis Protokół internetowy w wersji 4 (w sensie żeby kliknąć na napis, wtedy na niebisko się podświetli, jak na zdjęciu wyżej) i kliknij na właściwości. Następnie zrób zdjęcie tego co wyskoczy, tak jak na zrzucie poniżej.

 

2.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

I co?
IMG_3777.JPG

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

Niby wszystko okey. Uruchom teraz ponownie komputer i zobacz czy będzie działać.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Uruchomiłam ponownie i nic się za bardzo nie zmieniło poza tym ze mam aplikacje Imvu która potrzebuje dostępu do netu i ona dziala

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Internet i hotspot

A były pobierane aktualizacje windowsa ostatnio?