Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet i hotspot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Internet i hotspot

Tak. Wygląda że jest ok. To jeszcze może warto zmienić kanał wifi. Ze wcześniejszej zakładki wybierz hotspota i tam coś powinno być.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Proszę czy o to chodzi? Ale wcześniej było wszystko Ok, wiec nie wiem może to coś z laptopem.. pomożecie dalej? Bo jedynie licze na osoby z forum bo sama nie mam doświadczenia w sprawach technicznych
IMG_3760.JPG

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

Na komputerze zoabcz, czy też nic się nie otwiera w Internet Explorer. W starcie go znajdziesz.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Niestety nie. Na gogle chrome otwiera się jedynie gogle i "wpisane w nie rzeczy" ale żadne strony... na operze tez nic się nie otwiera oto co wyskoczyło.... dlaczego tak się dzieje?
IMG_3761.JPG

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

Pokaż zrzut erkanu w miejscu Start - Panel sterowania - Sieć i Internet - Centrum sieci i udostępniania. Oczywiście jak masz połączenie z telefonem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Nie mam połączenia ale zdjecie mogę zrobic, widać tutaj raczej wszystko, niepokoi mnie to ze i przy ograniczonym i przy "czystej ikonce" pisze "sprzężone"
IMG_3764.JPG

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

I jak widać coś co może być odpowiedzialne za problem?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

Posiadasz jakiś antywirus? Może spróbuj go na chwilę wyłączyć i sprawdzić czy działa.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Nie posiadam antywirusa.

Ma Pan jeszcze jakies pomysły jak to rozwiązać?

Wspomnę ze problem utrzymuje się od jakiegoś już tygodnia..


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Internet i hotspot

Masz jakiś program korzystający z Internetu, typu Skype, Steam, GG? Czy one działają?