Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet i hotspot


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet i hotspot

Połączenie jest przez Wi-Fi, czy USB? Jak przez Wi-Fi, to spróbuj kablem USB. Tutaj jest opisane jak to zrobić: https://support.apple.com/pl-pl/HT204023


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Niestety nie pomogło, ponieważ nie wiem o co chodzi w tym kroku, ale wspomnę iż jak łącze się z internetem to pierwsze co to na ikonce na dole wyskakuje ograniczone.. dlaczego tak się dzieje..?:(

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet i hotspot

Potem ta ikona się zmienia na połączony? Żeby udostępnić z telefonu Internet to robisz to przez Wi-Fi, czy podłączasz kabel do komputera?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Robię to przez wifi, i ma Pan racje potem zmienia się na połączony...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet i hotspot

A jak masx w ustawieniach dane sieci komórkowej?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Oto moje ustawienia:
IMG_3757.PNG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet i hotspot

Nie mam blisko iphona, więc nieco błądzę. A może dane mobilne? Albo opcje danych komórkowych

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet i hotspot

Piotrkowi chodziło o miejsce: Ustawienia > Sieć komórkowa > Opcje danych kom. > Sieć komórkowa lub Ustawienia > Sieć komórkowa > Opcje danych kom. > Sieć komórkowa danych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Nie mam takiej zakładki ale ja ogólnie nie wiem w czym taki problem widze tylko jego skutki.... ale obstawiam ze w laptopie bo już były problemy tego typu wielokrotnie. A co do hotspotu to ostatnio przyszedł mi SMS ze wykorzystałam dane internetu ale jednak dzwoniłam do działu pomocy i sprawdzali ze mam jednak do dyspozycji Ok 16GB wiec już sama nie wiem..... ale jednak to się stało od czasu tego smsa wiec Nie wiem czy zbieg okoliczności czy jednak nie. A wczoraj płaciłam na nowy okres rozliczeniowy wiec i tak.. ktoś ma jędze pomysły jak to rozwiązać?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 2
  • 0

Internet i hotspot

Czy oto chodziło?
IMG_3758.PNG