Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasieg Internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 2, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Zasieg Internetu

Witam, mam pytanie dotyczące interetu kablowego od Orange, dlaczego jest tak że w moim bloku max to 20mb, a bloki oraz domy, po prawej stronie po lewej stronie na wprost mojego bloku wszyscy maja po 80mb? Czy jeśli zglosimi sie do orange mogą to jakoś zmienić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasieg Internetu

Może to wynikać z wielu przyczyn:
1) jesteście podłączeni do różnych central
2) nie ma już możliwość podłączenia VDSL na centrali
3) za duża odległość od centrali
i inne.
Niestety usługi są ograniczone terytorialne.

A próbowałeś kiedyś złożyć zamówienie na 80 mega?

Jeśli chcesz działać, to wyślij pisemny wniosek o rozbudowę infrastruktury na adres w Skierniewicach. Ew zgłoś się na światłowód tu http://oferty.orange.pl/internet/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasieg Internetu

Może to wynikać z wielu przyczyn:
1) jesteście podłączeni do różnych central
2) nie ma już możliwość podłączenia VDSL na centrali
3) za duża odległość od centrali
i inne.
Niestety usługi są ograniczone terytorialne.

A próbowałeś kiedyś złożyć zamówienie na 80 mega?

Jeśli chcesz działać, to wyślij pisemny wniosek o rozbudowę infrastruktury na adres w Skierniewicach. Ew zgłoś się na światłowód tu http://oferty.orange.pl/internet/

Poziom 2, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Zasieg Internetu

Dziękuję za odpowiedź,

1) Rozumiem

2) Rozumiem

3) Za duża odległośc od centrali? no ale jak jak w każda strone od mojego domu znajde inny dom który ma 80mb, to nie sa duże odległości pare metrów.

 

Nie próbowałem złożyć zamówienia, w sumie moge sprubować nic nie zaszkodzi, no ale raczej mapka nie kłamie.

 

Pisemny wniosek? co mam w nim ująć? do kogo zaadresowac?


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Zasieg Internetu

Seweryn1995 napisał: Za duża odległośc od centrali? no ale jak jak w każda strone od mojego domu znajde inny dom który ma 80mb, to nie sa duże odległości pare metrów.

Pisemny wniosek? co mam w nim ująć? do kogo zaadresowac?

@Seweryn1995
proponuję też zapoznać się z pierwszą częścią tego wpisu związanego z szafą ONU. A co do wniosku, o którym wspomniał @Piotrekk85, to... najlepiej własnymi słowami opisać to, czego oczekiwałbyś od infrastruktury w Twoim bloku (czyli mniej więcej to, co zaprezentowałeś w tym temacie). Adres dostępny jest tutaj:

Adres korespondencyjny i nie tylko.JPG

 

Przy okazji zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć.