Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xperia XZ brak VoLTE


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Tak jakoś to napisałem zobaczymy a Ty masz może XZ i działa Tobie VoLTE ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xperia XZ brak VoLTE

Nie mam tego modelu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Taka dostałem odpowiedź.
Sprawdziliśmy, że na Pana koncie usługa działa prawidłowo. Problem leży po stronie Pana urządzenia. Prosimy o akceptację regulaminu usługi aktywując usługę w telefonie. Jeżeli utrudnienie nadal będzie występowało, sugerujemy przełożenie karty sim do innego aparatu lub zresetowanie aparat do ustawień fabrycznych.

Rozumiemy, że sprawa ta jest dla Pana ważna ale nie możemy przychylić się do roszczenia. Nie uznaliśmy reklamacji.


Dodam że nie ma czegoś takiego w telefonie jak akceptacja regulaminu. Jest zwykły przełącznik włączone /wyłączone ot tyle.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xperia XZ brak VoLTE

@bchmiel75 możesz coś doradzić? O jakim regulaminie mowa przy volte?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Wydaje mi się że to jednak w orange nie działa i mimo spełnienia wymogów operator wmawia mi że u mnie coś jest nie tak.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Xperia XZ brak VoLTE

Być może wina po stronie operatora, ale nie ma gwarancji korzystania z VoLTE. Sieć Orange udostępnia, ale póki co nie gwarantuje Emotikon: Szczęśliwy

 

@darekesp, a sprawdzałeś połączenie w jednej lokalizacji, chodzi o to czy urządzenie logowało się także na innym BTSie?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Nie nie na kilku, w różnych lokalizacjach i zawsze zrzuca do 3G. Trudno widocznie karta mimo wszystko jest "gorzej" traktowana jak abonament. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

a to nie jest tak ze nadal trwa awaria VoLTE w Orange?

Gdzieś wpadł mi wpis Rzecznika ze włącza jak bedą pewni ze im się to nie wywali.

No i wpisu ze naprawili nigdzie nie znalazłem więc zakłam ze chyba od roku VoLTE nie działa..