196
Postów
239
Kudo
0
Rozwiązania
IV Urodziny Społeczności
100 like
Orange Weteran
25 tematów
50 like
Druga Rocznica
100 odpowiedzi
Pomagaj innym i dodawaj rozwiązania
Zbieraj lajki pod swoimi postami
Dawaj lajki innym
Przeglądaj strony Nasz Orange
Dodawaj i komentuj pomysły
13-06-2026 22:07
@Glutnapisał(-a) @lancewicz jaki to telefon? Są takie przypadki, że wszystko działa, a nie ma go na liście certyfikowanych urządzeń Orange. Ewentualnie może być coś z kartą SIM. Xiaomi Mi 8
13-06-2026 19:53
OPL zaczął rozsyłać takie SMS: "Twoj telefon nie obsluguje wszystkich funkcji naszej sieci, co moze powodowac slabsza jakosc rozmow, zrywanie polaczen lub dluzszy czas ich nawiazywania. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej, zadzwon pod 801234567 (oplata wg c [...]
13-06-2026 19:43
Cześć, Kto dostarcza Orangowi karty eSIM? Walczę od paru dni aby mieć sprawną kartę na GW4 i nic. Działają SMSy a nie połączenia głosowe. Co ciekawe dla testu wrzuciłem Tmobile i działa od strzału. QR code Orange: LPA:1$sm-v4-009-pla-gtm.pr.go-esim.com$O00 [...]
13-06-2026 22:07
@Glutnapisał(-a) @lancewicz jaki to telefon? Są takie przypadki, że wszystko działa, a nie ma go na liście certyfikowanych urządzeń Orange. Ewentualnie może być coś z kartą SIM. Xiaomi Mi 8
13-06-2026 19:53
OPL zaczął rozsyłać takie SMS: "Twoj telefon nie obsluguje wszystkich funkcji naszej sieci, co moze powodowac slabsza jakosc rozmow, zrywanie polaczen lub dluzszy czas ich nawiazywania. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej, zadzwon pod 801234567 (oplata wg c [...]
13-06-2026 19:43
Cześć, Kto dostarcza Orangowi karty eSIM? Walczę od paru dni aby mieć sprawną kartę na GW4 i nic. Działają SMSy a nie połączenia głosowe. Co ciekawe dla testu wrzuciłem Tmobile i działa od strzału. QR code Orange: LPA:1$sm-v4-009-pla-gtm.pr.go-esim.com$O00 [...]
03-05-2018 18:26
Pytanie. Jak rozumiem ta zmiana nastąpiła od jakieś wersji FW urządzenia. Od jakiej? Ja osobiście posiadam SG30_sip-pl-2.01.23.17 Gdzie znajdę listę wersji softu z ich release notes i zmianami dla danej wersji? pozdrawiam, Piotr
03-05-2018 19:33
@lancewicz, a coś takiego jak robimy dla dekoderów byłoby dla Ciebie ok? https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dekodery-Sagemcom-UHD88-oraz-WHD80-aktualizacje/m-p/62124#M1038
22-11-2017 12:38
Hej, jako założyciel tematu rzeki Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ? wrzucam pomysł utworzenia w Funboxie 3.0 trybu działania bridge - mostu, aby można było podłączyć własny router do Orange Światłowodu. Dlaczego? Nie każdy chce i może zdecydow [...]