Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xperia XZ brak VoLTE


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Nie wiem co to znaczy numer przeniosłem. Soft aktualny wszystko z mojej strony spełnione ( chyba )


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Xperia XZ brak VoLTE

Jeśli przenosiłeś numer z innej sieci, skontaktuj się z BOK i poproś o zarejestrowananie zgłoszenia technicznego z opisem problemów. Po przeniesieniu często są takie problemy.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Było zgłoszone niby wszystko jest ok. Jedyne co przychodzi mi na myśl to nie działa mi LTE na ustawieniu w APN na ipV4 tylko na ipV6 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Xperia XZ brak VoLTE

Miałeś kierowane zgłoszenie na drugą linię czy tylko rozmawiałeś z doradcą?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Wiesz co no jakies zgłoszenia wysyłał tam nie wiem jak teraz to orange robi. Dostałem sms że po ich stronie jest ok tylko moje urządzenie jet winne. Mam niby włączyć opcje w telefonie i zaakceptować regulamin usługi, a jak dalej nie działa mam dzwonić pod podany numer ( 2 zł za minute ) tak w ogóle ponoć połączenie na BOK z aplikacji mój orange miało być bezpłatne a i tak kase pobrało 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Xperia XZ brak VoLTE

A na pewno masz sony Xperia xz? Jeśli tak, to przy volte nie ma żadnego regulaminu do akceptacji. To powinno być rozwiązanie na zwykłej infolinii. Tu już bym na Twoim miejscu zrobił reklamację.

Połączenia z BOK są płatne. Lepiej napisz na czacie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Pewnie że tak 😄 no proszę Cię wiem jaki mam telefon zaraz napisze im na czacie są do 21 chyba


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Xperia XZ brak VoLTE

Bo regulamin jest tylko przy aplikacji wifi calling która na Twoim modelu i tak nie zadziała.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Xperia XZ brak VoLTE

Niestety nie działa.... możesz ewentualnie podesłać mi mniej wiecej treść reklamacji żeby miała uzasadnienie bo właśnie wisze na czacie z konsultantem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Xperia XZ brak VoLTE

Reklamacja braku działania volte. Masz wspierane urządzenie. Brak usług wykluczających. I oczekujesz naprawy i działania volte. Poprzednia odpowiedź na zgłoszenie była nie na temat.