Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur, jak tam mają się sprawy z VoWiFi i 5s? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Witam

Prosilbym o informacje @Artur czy VoLTE i vowifi wifi calling działa w ofercie Orange na kartę ? Czy tak jak tmobile tylko dla abonamentu? Nie interesuje mnie żaden abonament natomiast rozważam możliwość przeniesienia swojego numeru na kartę by moc korzystać z tych usług 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Wyręczę Artura. Działa dla prepaidu, ale tylko w Polsce.
O ile nie masz usług wykluczających jak np. Orange Extra Numer.
Więcej info na http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004890470,article.html
lub tu http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004918673,article.html

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Pathfinder 😄 Jeszcze nie wiemy co z 5s... 🙂

 

@Oski, VoLTE jest także w ofertach na kartę (u wszystkich działa tylko w kraju). WiFi Calling w ofertach na kartę - tylko w PL.

 

A w ogóle to nie musiałbyś czekać na odpowiedź, gdybyś zajrzał do FAQów na samym dole tych stron:

www.orange.pl/wificalling

www.orange.pl/volte

 

 

/o, Piotrekk85 mnie uprzedził 😄


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Czy usługa wi  fi calling będzie działała na telefonie niezakupionym w orange? mam ipone se, chce przenieść sie na obonament do orange. pytanie czy telefn bez oprogramowania bedzie obslugiwal wificalling. ewentualnei czy można mu dograć niezbedne ustawienia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Plany przekazywane tu, na blogu Orange czy Twitterze są szerokie. Co będzie komercyjnie w praniu, ciężko powiedzieć. Iphony nie są brandowane, więc miejsce zakupu nie powinno robić różnicy.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Na blogu napisane jest że potrzebna jest najnowsza wersja oprogramowania w wariancie Orange? Także nie wiem jak to traktować. Chcę wjaśnić sprawę, bo od tego czy będę mógł pozostać przy obecnym telefonie, zależy czy zmienię sieć na orange.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie


e30cult napisał(-a):

Czy usługa wi  fi calling będzie działała na telefonie niezakupionym w orange? 


@e30cult Będzie działać niezależnie od tego gdzie kupiłeś iPhona. Zapis o konieczności posiadania oprogramowania w wersji Orange nie dotyczy sprzętów Apple.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 19
  • 67
  • 1

VoLTE na iPhonie

Powrócę jeszcze do tematu oznaczenia technologii LTE na urządzeniach z iOS. Na iPhone pojawiła się aktualizacja i zamiast 4G wyświetlane jest LTE. Skorzystałem teraz jednak z karty Orange w iPadzie Air i tam nadal mam wyświetlane 4G. Mój iPad ma najnowszą wersję iOS 10.3.1. Proponował bym żeby konfiguracja była spójna dla wszystkich urządzeń z iOS.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE na iPhonie

to raczej sugestia do Apple