Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 65
  • 220
  • 2

Powiem tak, trzeba być cierpliwym, u mnie Nexera akurat buduję światłowód, i wiosną 2020 (prawdopodobnie marzec) mają skończyć, Najlepiej napisz do nich na YT, tam dostałem taka informację, najlepiej pod najnowszym ich filmem im napisz: https://www.youtube.com/watch?v=yk8ueUe3_7I

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 7
  • 1
  • 0

Hej, zmieniło się coś w tym kontekście?

Mój post wylądował tutaj w Październiku 2018 roku, niedługo stukną już 2 lata, na messengerze Orange nic nie wiedzą, znajomy który pracuje w Orange też nie ma żadnych informacji.

A może dało by się zmienić internet ADSL'owy na VDSL'owy? Naprawdę ubolewam nad tym łączem, o ile 20mb downloadu da się ścierpieć, to 1mb uploadu w 2020 roku to jakiś niemy żart.

No i jestem w stanie dopłacić za podłączenie światłowodu (ale wiadomo, nie cholendarną sumę)
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 65
  • 220
  • 2

@Hoshi Musieli by rozbudować centralę o kartę VDSL2, Wracając do tematu NEXERY, u mnie jak obiecali (wiosna 2020) to zrobili, Czekam tylko jak ogłoszą mój adres na stronie NEXERA - Ale posiłkując się odpowiedziami poprzednimi - sebyświderskiego - Gutkowo jest w planach (wiadomość była w 2018 więc dużo mogło się zmienić), a Likusy już mają światłowód.