Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Dziękuję bardzo serdecznie! Zgłosiłem się już przez formularze, jeżeli Orange samo nie zadzwoni spróbuję sam się skontaktować (wieczorem lub jutro).
@agat13 mógłbym Cię jeszcze prosić abyś podesłał mi zrzut ekranu z mapy Orange (tak, by było widać jak największą część całej Sokolej)? Spróbuję jeszcze przeczyścić u siebie ciasteczka i cache, ale zanim będę w stanie z niej skorzystać to minie parę godzin (mam załączone ściąganie u siebie). Może być prywatną wiadomością - będę przeogromnie wdzięczny.

# Edycja:
Dobra, dopiero teraz się zorientowałem po przeczytaniu forum że jest nowa wersja mapy która działa w trochę inny sposób i sprawdziłem sam adresy ręcznie. Wychodzi na to że faktycznie wszystko się zgadza. No nic, reszta należy do mnie w takim razie 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Hej,
Znów musiałem założyć konto. Ustawiam takie hasła że nawet za cholerę nie jestem w stanie sobie przypomnieć po dwóch latach 😄

Pytanko - coś się ruszyło jeżeli chodzi o światłowód w Gutkowie? W niektórych blokach jest, ale w kamienicach położonych niedaleko starego dworca PKP niestety nie ma. Jestem w stanie nawet dopłacić w granicach rozsądku do przyłącza. Ktoś coś wie? Ciężko cokolwiek wystalkować. Na internet gov złożyłem już trzecie podanie, a do Orange nawet nie wiem ile razy się przypominałem. Może i nawet ponad 30 razy.

Człowiek czeka na internet, zaraz dekada minie, a dalej ni słychu ni widu. Nawet niektóre wioski mają a Gutkowo nie 😕 Bloki niedaleko miejsca zamieszkania mają już internet (i są dosłownie 5 minut pieszo oddalone, w okolicy 200-400m). Mowa o ulicy Sokolej (więcej nie chcę podpowiadać).