Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Dostępność światłowodu

@Artur Jak jest sytuacja z światłowodem w woj.małopolskim ? 🙂 Czekam i czekam 😕 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

Odpowiedź jest wyżej.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

@masaj1, jak wyżej - trzymam kciuki, aby Światłowód dotarł do Ciebie jak najszybciej, ale to kiedy będzie możemy sprawdzić dopiero na kilka tygodni przed możliwym podłączeniem (na infolinii i w salonach).
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@masaj1Czas pokaże kiedy będzie możliwość podłączenia ciebie do światłowodu.  


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Dostępność światłowodu

No dokładnie oby jak najszybciej bo miedź już powoli wymieka i internetu brakuje 😐
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu


 zemasaj1 napisał(-a):
No dokładnie oby jak najszybciej bo miedź już powoli wymieka i internetu brakuje 😐

@masaj1Jak napisał  @Arturt ze trzyma kciuki 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Dostępność światłowodu

Dokładnie też trzymam kciuki bo naprawdę potrzebna rzecz

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Może mi jakiś fachowiec od pomarańczowych wyjaśnić co się dzieje we Wrocławiu przy ul. Grudziądzkiej od nr 90 do nr 100, czyli w sześciu klatkach znajdujących się w jednym ciągu ulicy i studzienek, wśród kilkudziesięciu innych klatek podłączonych już do światłowodu na tej ulicy? (obrazowo w załączonym pliku). Nadmienię tylko, że w zakreślonym obszarze (ulice Krzywoustego i Grudziądzka) TYLKO te 6 klatek nie jest podpiętych do usługi.

Pierwotnie konsultanci telefoniczni oraz w salonach informowali mnie o umowie podpisanej z firmą montującą łącza, a przewidującą wykonanie przyłączy maksymalnie do 31 grudnia tego roku a nawet wcześniej.

Mamy już 9 grudnia a rozpoczęcia prac nie widać, nie mówiąc o zakończeniu.


Brak światłowodu.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

Takich informacji tu nie uzyskasz. U mnie np. wszystkie prace wykonali w tydzień. Poza tym plany planami, a niektóre czasem są przesuwane w czasie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dostępność światłowodu

@Pich70 zapytaj u administratora budynku i jeżeli jesteś właścicielem mieszkania to poproś do wglądu umowę z Orange(udostępnienie nieruchomości), projekt instalacji,  protokół wejścia(podwykonawca, administrator powinien mieć). U mnie miało zakończyć się w dwa tygodnie, a prace trwały ponad miesiąc ze względu na kiepską dostępność materiałów. Po drodze są jeszcze odbiory administracji, Orange i pchnięcie tego dalej po odbiorach aby handlowcy mogli sprzedawać usługę.Po drodze mogły być jeszcze problemy natury udostępnienia piwnic i innych zamkniętych przeszkód(mieszkańcy nie chcą otworzyć, nie można dotrzeć do osoby itp.)