Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Myślę że telefon do BOK powinien dać Ci rzetelną odpowiedź, pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Niestety o planach nikt chyba nic nie wie.
Aktualna mapka na zasieg.orange.pl

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

Rzeczywiście czasami udaje się zorganizować większe inwestycje i wtedy możemy z wyprzedzeniem ogłosić, np. w Legionowie (link), ale obecnie nie ma mapy pokazującej planowane podłączenia. A szkoda, prawda? Dzięki za podrzucenie pomysłu, sprawdzimy czy możemy taką mapę przygotować i aktualizować 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

Co jeśli kilka osób z osiedla oprócz mnie również będzie chętna na światłowód ? Można jakoś wam zgłosić coś takiego ? Obecnie nie jest on tutaj dostępny.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

Cześć @abc, co prawda jeszcze nie udostępniamy narzędzia, które pozwalałoby zbierać dane osób chętnych do korzystania ze Światła, ale sprawdzimy czy coś takiego planujemy, a jeśli nie, to postaramy się przygotować.

@abc, to Twój pierwszy post w Nasz Orange i od razu dobry pomysł :)) Dzięki! Zaglądaj do nas 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

Od dluzszego czasu jestem Waszym klijentem. Mam 3 umowy na tel.komórkowe tel.domowy i neostrade do 10 mb. 

Mamy 21 wiek a ja nie mogę zamówić internetu o wiekszej prędkości z Waszej firmy o co systematycznie proszę od paru lat.Mieszkam w centrum miasta i na osiedlu gdzie mieszkam osoba prywatna podłącza światłowód we własnym zakresie a firmy ORANGE na to nie stać ???Niestety jeśli do stycznia 2017 nie otrzymam zwiekszonej prędkości to będę zmuszony rozwiązać z Wami umowę i podłaczyć internetu od jedoosobowe firmy a wtedy nie będę miał pretekstu do utrzymania pozostałych usług.

Czy taki jestem cel Orange????? 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Widzę, że nie tylko u mnie Orange a problem z większymi prędkościami neostrady. Od pół roku obijamy się między technikami, infolinią i brakiem dostaw w internecie, bo rzekomo łącze nie jest w stanie udźwignąć aktualnej prędkości (do 80mb) - zaproponowanej nam przez samo Orange! Jedynym rozwiązaniem, wg "nich", jest zejście z powrotem do 20mb lub rozwiązanie umowy. Widać z tego światłowody, nieziemskie prędkości to dziś wciąż jeszcze nieosiągalny luksus dla poniektórych. Tak... jakość i wachlarz usług Orange wspaniale wygląda na bilbordach i banerach. Rzeczywistośc trochę rozczarowuje.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam łódz-górna ul. wróblewskiego (czarna dziura) 21 wiek a speed do 14 :)-he he he


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Mam to samo w wrocławiu 😞 a do okoła światłowdy od orange i upc


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Ja mieszkam 3 km od centrum Łodzi - ul.Tatrzańska. Max 12MB. Od 10 lat dobijam się do Orange w tej sprawie. Kable, które dochodzą do mojej posesji mają 35lat! Są tak połatane, że sami technicy się śmieją. Nikt w Orange od 10 lat nie jest w stanie udzielić jakiejkolwiek wiążącej informacji. 21 wiek....