Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Pod podanym adresem wg danych UKE inny operator ma usługi z prędkością min 30 Mbps. Więc na POPC2 bym nie liczył. Resztę własnych planów Orange nie publikuje.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Dostępność światłowodu

Pabianice ale operator ma gdzieś kolejne inwestycję.  

Czeski film. 

Szkoda gadać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85 a szkoda, że nie publikują to by człowiek wiedział na czym stoi 😞

a tak możemy jedynie "gdybać"


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu

Ale niestety, jest to największa tajemnica orange, może w końcu należało by w korporacji zaimplementować zasadę human2human, przecież to by lepiej na PR zadziałało, niż wszelkie akcje reklamowe

doradcy żeby w salonie w końcu pomagali, a nie tylko spychologie potrafią stosować

bo na razie orange przypomina w działaniu polskie urzędy

ja naprawdę nwm, mamy 2020 rok, a odpowiedź jest problemem, jak by to stanowiło jakąś tajemnice wojskową


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

Co do doradców to oni nie są doradcami tylko sprzedawcami. W sumie doradzą Tobie jak zostawić im najwięcej pieniędzy by mieli jak najwięcej sprzedanych RGU i jak najelpsze ARPU. Wg trendu który obserwuję to konkurencja zmienia strategię działania a OPL trwa przy swoich standardach...

zastanawia mnie tylko kto lepiej na tym wyjdzie 🙂

@MatixerPL  ja np pytając o FTTH wolę usłyszeć "Panie nie zawracaj Pan mandoliny - nie ma co liczyć bo coś tam coś tam" niż "w chwili obecnej nie przewidujemy inwestycji ale cały czas rozbudowujemy sieć"...nie ma to jak zbyć klienta....


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Dostępność światłowodu

Podadzą Wam datę i się z niej nie wywiążą i będziecie mieli do nich pretensje, że się z terminu nie wywiązali, dlatego nie podają żadnych terminów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

lepiej podać termin i potem przeprosić za niedotrzymanie niż tak ludzi zwodzić za nos 😞

no ale może UKE będzie coś więcej wiedzieć...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Jeśli ktoś jest konsumentem i ma termin jednoznaczny na piśmie, to budzi to odpowiedzialność cywilną za niedotrzymanie terminu.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

Mi od 5 lat podawali w salonie wstępne terminy i... ostatecznie w tym roku okazało się że nie było nawet planów. A mogłem wrócić do konkurencji z 960Mb/s za 90zł a nie męczyć się z łaskawym 25-27Mb/s synchro i kaprysami Orange. 

W sumie jak podawali terminy (przed przedłużaniem umowy) czy to nie stosowanie podstępu i nie powinienem tego zgłosić do UOKiK?

Zresztą Salon zwala na "kogoś z góry" który te terminy podawał..   Należę do spokojnych osób i nie lubią robić nikomu kłopotu ale.. no moim zdaniem Orange powinno kogoś za to "wynagrodzić" bo bądź co bądź nie świadczy to dobrze o ich salonach i sieci sprzedażowej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

UOKiK nic nie da. Zostaje tylko sąd.