Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1181
  • 2

Dostępność światłowodu

Logikę popc opisano na Telko.in w nieco sarkastyczny sposób .

 

nazwano to urzędoleniem.

 

urzednicy potrzebują papierków aby udowadniać ze sa ich etaty potrzebne.

 

przeciez bez popc tez by działało - wystarczyłoby napisać program dajemy dopłatę operatorom co zbudują sieć i byłoby efektywniej 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1265
  • 3015
  • 31

Dostępność światłowodu

@MatixerPL  nie przesadzaj.
da sie jeszcze mieszkac

tymczasem Nexera ciagnie ftth do

116434798_739128803542123_4007140999226771689_n.jpg

 

mozna sie licytowac


widzialem jeszcze lepsze kwiatki 😍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

to się grubo bawią....

chyba, że przewidują, że na tym obszarze za jakiś czas może powstać jakaś inwestycja lub firma albo teren jest na sprzedaż i liczą na potencjalny zysk z tego...

czasem logika decydentów jest niezrozumiała... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu

w to wątpie, jak nieruchomość ma 4 właścicieli, w tym nie wiadomo co z 4 właścicielem, i nie mogą go nigdzie znaleźć, 1 z właścicielek mi kiedyś opowiadała, chociaż i tak bardziej prawdopodobne jest to że UM to wywłaszczy i drogę zrobi, bo dużo ludzi chce tam drogę, bo droga na tej ulicy to masakra


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Dodam jeszcze niedawną informację umieszczoną w FAQ na stronie https://www.orange.pl/view/popc

 

pomin.PNG

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2489
  • 8934
  • 45

Dostępność światłowodu


@MatixerPLnapisał(-a)

w to wątpie, jak nieruchomość ma 4 właścicieli, w tym nie wiadomo co z 4 właścicielem, i nie mogą go nigdzie znaleźć, 1 z właścicielek mi kiedyś opowiadała, chociaż i tak bardziej prawdopodobne jest to że UM to wywłaszczy i drogę zrobi, bo dużo ludzi chce tam drogę, bo droga na tej ulicy to masakra


Wystarczy zgoda tych właścicieli którzy mają większość udziałów (50%+1) zapisaną w KW. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu

"za rok może dwa, czasami za trzy" https://www.youtube.com/watch?v=m7bHQYvKLzM\

chociaż wydaje mi się że niektóre białe plamy, nie będą tak długo, podłączane, bo już raczej nie będzie takiej wielkiej skali projektów POPC jak POPC2


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

W Nidzicy (Warmia i Mazury) - światłowód będzie chyba doprowadzony do bloków i domów chyba za 30 lat, lub wcale.Vectra działa już od wielu, wielu lat i się rozwija. Orange dostarcza internet na 40 letnich kabelkach miedzianych! Taka oto to dostępność super szybkiego Internetu w moim mieście od ORANGE!!! Na 100 % Vectra się cieszy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

No jasne, więcej niż połowa miasta w planach, ale zaczekać się nie chce. Cierpliwości. Nikt nie wybuduje całej sieci z dnia na dzień. 

nidzica.PNGn2.PNG


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

czy są szanse na wykonanie światłowodu - ewentualnie kiedy (zgłosiłem "moją" lokalizację) dla:

Ruszowice (Dolnośląskie, gmina Głogów), ul.Brzoskwiniowa.