Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Szczególnie dla innych celów, a są takie, bardzo wrażliwe.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Ponadto, czy do "agregowania statystyk" operatorowi niezbędny jest mój PESEL, nr telefonu u innego operatora, nr dowodu osobistego i inne dane wrażliwe? Rozumiem, że są pewne aspekty, których nawet nie jestem świadom, co nie znaczy, że się z tym zgadzam, że nie wywołuje to mojego sprzeciwu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

A może warto namówić włodarzy gminy na wifi? https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/internet-dla-kazdego-trwa-konkurs-dla-gmin

Tak apropo że samorząd nic może w temacie internetu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Jaki to ma związek ze światłowodem Orange? Takie usługi funkcjonują do dziś w wielu gminach (typu ławeczki wifi, budynek sołectwa, gminy itp...).

 

Zarzuciłeś link do projektu kierowanego do samorządów jako udowodnienie tezy, że samorząd dużo może w temacie internetu? Nie wiem czy się wyspałeś ale pójdę za twoim tokiem myślenia i zarzucę linkiem

https://tech.wp.pl/darmowe-wifi-sciagnie-wiernych-do-kosciolow-6034793180611713a

 

To tak a propos, że proboszcz nic nie może w temacie internetu.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Może każdy. Gdy się chce działać, a nie narzekać. Zgłaszać białą plamę czy brak szybkiego internetu można już od wielu lat. Gminy mogą też zwolnić wszystkich operatorów z opłat za zajecia pasa drogowego (a nie wybranych).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

Gdzie mogę zgłosić chęć podłączenia do światłowodu i zweryfikować czy jest on już dostępny?
Na mapie zasięgu orange światłowód jest 1 km od mojego domu.
Dodatkowo niedawno widziałem ekipę która zdawała się go układać tuż przy moim budynku.
Czy może być tak, że fizyczna możliwość już istnieje, a nie zostało to sprzężone z mapą zasięgu / ofertowaniem dla danego adresu poprzez stronę ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Skontaktuj się z doradcą na czacie lub infolinii.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu


Pracuję w Orange
  • 928
  • 1512
  • 35

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85 wydaje mi się, że wszystko jasno opisane dlaczego. Poza tym do 2020 5mln w zasięgu. Inni mogą tylko pomarzyć o takich liczbach. A co będzie po 2020, się okaże 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Dostępność światłowodu

Tylko zasięg z liczbą klientów nie idzie w parze z Orange, bo wciskają światło tam, gdzie jest już dużo konkurencji.