Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Dostępność światłowodu

Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: ZaskoczonyEmotikon: Zaskoczony

 

No to chwali się... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

or.jpg

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

a mapa zasięgu już prawie od miesiąca bez aktualizacji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Zima ❄️☃️

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dostępność światłowodu


@Ronnapisał(-a)

Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: ZaskoczonyEmotikon: Zaskoczony

 

No to chwali się... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

or.jpg

 

 


Czekam na taką karteczkę na naszej klatce schodowej...ehhh, brakuje mi już cierpliwości Emotikon: Obojętny


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

karteczka jeszcze nie oznacza szybkiego podłączenia, mój kolega ma od pól roku gniazdo w domu i brak możliwości podłączenia (nikt nic nie wie), ja jak już pisałem wcześniej mam rurkę przy domu i też nikt nic nie wie

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

U mnie w końcu UPC się uruchomiło ze swoim światłowodem, im zima nie przeszkadza.  Atakują, że nawet na następny dzień podłączą tylko zamawiać. Jest to odczuwalne, mniejsze obciążenie interka mobilnego.

Bez tytułu.png 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Dostępność światłowodu

@marko25@mabud73, @Anonim, wczoraj powiesili kartkę, a dziś Emotikon: ZaskoczonyEmotikon: ZaskoczonyEmotikon: Zaskoczony przyjechała ekipa z którą osobiście rozmawiałem i już zaczynają. Do 2 tygodni będzie zrobione, mają do pociągniecia kabel 400m do bloku i piony, a do 2 miesięcy max będzie można zamawiać. 

 

Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

U nas kable leżą od czerwca i nie można zamawiać 🙂 Rozmawiałem nawet z osobą odpowiedzialna za mój obszar jak i ekipami. Miało być do końca sierpnia 2018 podłączone. Jest styczeń 2019 i temat leży.  Od tamtej pory już nie mam z nimi kontaktu bo już nie pracują w O. Ja już nie mogłem dłużej czekać wiec wziąłem net u konkurencji i nie pilotuje sprawy dalej. Może przez dwa lata się wyrobią bo na tyle mam umowę u konkurencji. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dostępność światłowodu

@Ron, tak miałem na poprzednim mieszkaniu. Miesiąc od wywieszenia informacji necik i tv śmigało na światełku Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Dostępność światłowodu

Myślę, że będzie szybka akcja, bo jest potrzeba i będzie monopol póki co na bloku. Orange nie zainwestuje w światło i pozostawi temat. Do tego dochodzi moja Spółdzielnia (bardzo rygorystyczna), ponieważ remontują klatki i piony będą robić teraz, dlatego same kable nie zostaną. Wszystkie piony mają robic i ma być na gotowe. Jastrzębie, to kiedyś jedno wielkie potężne TP i szkoda marnować.