Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@j131Dziękuję bardzo za informację.

 

Przedstawiona oferta jest w aplikacji MO.

Opłata za utrzymanie łącza jest wtedy 15 zł?

Możesz napisać jaka kwota za router.

 

Ten dodatkowy rabat 10 zł to już jest, czy dopiero będzie?

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3691
  • 19

Przedłużenie umowy Orange

15 zł za utrzymanie łączą mają klienci który już tyle płacili. Teraz jako nowy będziesz miał 20 zł. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22061
  • 181

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1 

Taką ofertę mam ja w MO. Oferta jest praktycznie identyczna jak ta którą mam teraz, z drobnymi tylko zmianami. Dzierżawa urządzeń i opłata za domek są bez zmian (0+15). Jestem świadom, że to jest kwota trochę niższa niż przy nowych umowach (4+20). Ten dodatkowy rabat (10PLN/miesiąc) ma być widoczny dopiero w koszyku, tak jak napisałem.

 

PS. Razem z wszystkim taka umowa na 24 miesiące ma wartość 3000PLN (około 125PLN na miesiąc). Przy umowie bezterminowej na dotychczasowych warunkach płacę trochę więcej, niespełna 130PLN. Czy operator będzie chciał mnie przekonać do przejścia na umowę terminową zrywając umowę bezterminową? Przekonamy się. Na razie te 5PLN nie przekonuje mnie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1  chcesz wiedzieć dlaczego przy przedłużaniu u @j131  jest taka różnica w stosunku do Twojej oferty?, ano dlatego że @j131  przy swojej ofercie nie płaci za sprzęt czyli modem i dekoder: 3,99zł+3,99zł= 7,98zł - i masz tą różnicę. Nie płaci dlatego że sprzęt już posiada w kwocie 0zł lecz gdyby przypadkiem chciał zmienić przy przedłużaniu na inny to już te 3,99zł zostanie doliczone.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Przedłużenie umowy Orange

migrujesz z "gołego" internetu czy masz już OLzTV?
masz już ftth czy z miedzi chcesz przejść?
sieć Orange czy innego operatora?

salon proponuje nowe zamówienie wiec dolicz aktywacje 59,99zł

powiem jedynie że można coś taniej wyrwać


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@PARANOJAMigracja z Orange Love.

Przejście z miedzi na światłowód.

Z tych ofert co miałem aktywacja 0 zł.

 

Miałem już bardzo dużo telefonów i cały czas oferty słabe. Może złożyć wypowiedzenie i wtedy lepsza oferta pojawi się.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Przedłużenie umowy Orange

Kto jest właścicielem światłowodu ? To ma ogromny wpływ na ostateczną ofertę.
Jeśli to sieć inne go operatora to można zdjąć opłatę za domek, Natomiast jeszcze inne oferty będą na sieci własnej Orange Polska a inne na sieci Światłowód Inwestycje.
trzeba też mieć szczęście do kumatego konsultanta i jednocześnie takiego co będzie chciał dać te rabaty.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@Arti_Kn_PlŚwiatłowód Inwestycje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1 , jest jeszcze pakiet mini love za łączenie usług. Taką ofertę otrzymałem, gdy sprawdzałem mój adres na światełko i wyskoczyło okienko. Zdecydowałem się na telefon na cito do 28 sekund. Tak było i propozycja również może być skierowana dla Ciebie, jeśli masz coś poza Orange, albo w Orange nie ujęte w dotychczasowym pakiecie neo.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Przedłużenie umowy Orange

@agat13  Racja ale to jest ciut takie troszke niesprawiedliwe.Rozumiem to że to jest firma i ona z czegos chce żyć tez chce opłacić pracowników itp.Sam prowadze firme wiem na czym to polega.Ale jeśli ja stałym klientom którzy sa ze mną np 10 lat nie dam odpowiedniej oferty to oni mi odejdą.Klient 10 letni to klient sprawdzony pod kontem płatniczym jest wiarygodny a ten co dopiero przyjdzie z np z ulicy tego nikt nie wie.Oferty powinny być dopasowane do stażu do potrzeb klienta i do ceny.Wiem wiem powiecie mi że głupoty pisze ale taka jest prawda.Tanio już było niestety...