Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy Orange

@Luki9 , jestem ćwierć wieku z tepsą (dawną) i gdybym tylko migrował na zasadach aneksów cały czas, to być może byłbym traktowany "po królewsku"😊 Doszedłem do pułapu 50 zł za rabaty, ale z umowy na umowę tanio już było. Ten pakiet proponowany mi, kwotowo był porównywalny z pakietem standard, jaki przedstawił @Lecho1 . Bardziej chodzi o samą ideę jednej FV za wszystko, zaś cena i wygoda, albo i nie oferta dla Ciebie, to wybór klienta😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Przedłużenie umowy Orange

@bronzub to prawda o czym piszesz wybór oferty,wybór ceny albo wybór wygody niestety za wszystko musimy płacić nie ma innego wyjścia.Jeszcze istnienie dział utrzymania klienta no tam można coś za coś 🙂 nie zawsze się uda ale sa wyjatki.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Przedłużenie umowy Orange


@Lecho1napisał(-a)

@PARANOJAMigracja z Orange Love.

Przejście z miedzi na światłowód.

Z tych ofert co miałem aktywacja 0 zł.

 

Miałem już bardzo dużo telefonów i cały czas oferty słabe. Może złożyć wypowiedzenie i wtedy lepsza oferta pojawi się.

 


jakiej Ty się spodziewasz oferty?
liczysz na to że dostaniesz niższy abonament niż jest w aktualnej ofercie OL a do tego pewnie chciałbyś aby nie było opłaty za domek. niestety ale tego nie uzyskasz właściwie.

jak salon Ci proponuje 2mc za 0zł to jest to nowa aktywacja a nie migracja. na zasadzie włącz - wyłącz a do tego być może nakręcą aby usluga była na inna osobę.

tanio już było i na 100% mogę Ci powiedzieć że będzie drożej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Przedłużenie umowy Orange


@PARANOJAnapisał(-a)

@Lecho1napisał(-a)

@PARANOJAMigracja z Orange Love.

Przejście z miedzi na światłowód.

Z tych ofert co miałem aktywacja 0 zł.

 

Miałem już bardzo dużo telefonów i cały czas oferty słabe. Może złożyć wypowiedzenie i wtedy lepsza oferta pojawi się.

 


jakiej Ty się spodziewasz oferty?
liczysz na to że dostaniesz niższy abonament niż jest w aktualnej ofercie OL a do tego pewnie chciałbyś aby nie było opłaty za domek. niestety ale tego nie uzyskasz właściwie.

jak salon Ci proponuje 2mc za 0zł to jest to nowa aktywacja a nie migracja. na zasadzie włącz - wyłącz a do tego być może nakręcą aby usluga była na inna osobę.

tanio już było i na 100% mogę Ci powiedzieć że będzie drożej


Potwierdzam.

Jak salon proponuje 2 mc to nowa umowa i dodatkowo z nowymi numerami Voip i komórkowym. Przy migracji max 10 z rabatu pewnie.

I tak będzie tylko drożej.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@PARANOJA @Arti_Kn_Pl  To nie jest prawda to co piszecie i wprowadzacie czytających użytkowników w błąd.

 

Tak jak już pisałem to jest migracja z Orange Love miedź na światłowód. 2 miesiące jest za 0 zł i aktywacja jest za 0 zł. Nowy klient może dostać lepszą ofertę. Co ciekawe to nawet rezygnując z usług Orange i podpisując nową umowę na tym adresie nie możemy dostać tej lepszej oferty i tracimy numer komórkowy i stacjonarny.

Oczywiście jak ktoś przychodzi z ulicy to od razu nie dostaje takiej propozycji tylko należy zapytać się o lepszą ofertę.

 

Nie liczę, że dostanę lepszą ofertę niż teraz mam bo na tą chwilę płacę 99,99 zł. Jak od tego miesiąca umowa przeszła na czas nieokreślony to 10 zł drożej. Przedłużając umowę bym płacił średnio 132 zł miesięcznie to jest podwyżka trochę więcej niż 30%.

 

Co ciekawe dekoder Stream 4K i dekoder od T-Mobile jest z tej samej fabryki w Shenzhen.

 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1  nowy klient musi jeszcze uiszczać opłaty aktywacyjne (chyba że trafi na promkę za 0 zł).

Co do tych pudełek z andkiem na pokładzie to wszystkie oferowane przez usługodawców są z jednej i tej samej fabryki, różnice są tylko w wyglądzie zewnętrznym i nazwie, zaś "bebechy" te same we wszystkich.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Przedłużenie umowy Orange


@Lecho1napisał(-a)

@PARANOJA @Arti_Kn_Pl  To nie jest prawda to co piszecie i wprowadzacie czytających użytkowników w błąd.

 

Tak jak już pisałem to jest migracja z Orange Love miedź na światłowód. 2 miesiące jest za 0 zł i aktywacja jest za 0 zł. Nowy klient może dostać lepszą ofertę. Co ciekawe to nawet rezygnując z usług Orange i podpisując nową umowę na tym adresie nie możemy dostać tej lepszej oferty i tracimy numer komórkowy i stacjonarny.

Oczywiście jak ktoś przychodzi z ulicy to od razu nie dostaje takiej propozycji tylko należy zapytać się o lepszą ofertę.

 

Nie liczę, że dostanę lepszą ofertę niż teraz mam bo na tą chwilę płacę 99,99 zł. Jak od tego miesiąca umowa przeszła na czas nieokreślony to 10 zł drożej. Przedłużając umowę bym płacił średnio 132 zł miesięcznie to jest podwyżka trochę więcej niż 30%.

 

Co ciekawe dekoder Stream 4K i dekoder od T-Mobile jest z tej samej fabryki w Shenzhen.

 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


nikt tu nikogo nie wprowadza w błąd

oferta 2mc za 0 + aktywacja 0zł takie coś można uzyskać przy NOWEJ aktywacji a nie przy migracji.
powiem tak, możesz utrzymać nr kom czy stacjonarny ale jest to więcej zabawy niż jest to warte i nikt właściwie nie bawi się w takie rzeczy.
Ty możesz uzyskać lepszą ofertę migrując niż jako nowy klient więc nie mów że ten z ulicy ma lepiej 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@PARANOJA  Taką ofertę przedstawiła mi Pani z salonu Orange.

 

Nie bardzo widzę te lepszy oferty dla migrujących.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1 Ofertę która Ci Pani przedstawiła w salonie może być to oferta czasowa dziś jest jutro jej nie ma. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Przedłużenie umowy Orange


@Luki9napisał(-a)

@bronzub to prawda o czym piszesz wybór oferty,wybór ceny albo wybór wygody niestety za wszystko musimy płacić nie ma innego wyjścia.Jeszcze istnienie dział utrzymania klienta no tam można coś za coś 🙂 nie zawsze się uda ale sa wyjatki.


Działu "Utrzymanie Klienta" w Orange już nie ma, od dawna, więc ulgi i upusty skromne dla stałych klientów, obecnie będzie tylko drożej.