Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@Luki9  Tak mogło być.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

Dostałem propozycję przedłużenia umowy Orange Love Standard na następujących warunkach:

 

Światłowód 600 Mb/s

pakiet komfortowy lub ELEVEN SPORTS w prezencie na cały okres trwania umowy

Zniżka na abonament 20 zł na 24 miesiące lub 4 miesiące gratis.

 

Całkowita kwota do zapłaty 88,98 na 6 miesięcy, od 7 miesiąca 118,97. Pytanie czy to jest prawdziwa oferta, bo coś za tanio.

 

Modem Funbox 6 i dekoder samsung ICU 100

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1 , mój pakiet Love bez tv w 2019r. kosztował nieco ponad stówę, więc jeżeli Twoja stara oferta jest gorsza od tej nowej, to nie masz co się zastanawiać. Wszystko drożeje😊


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy Orange


@Lecho1napisał(-a)

Dostałem propozycję przedłużenia umowy Orange Love Standard na następujących warunkach:

 

Światłowód 600 Mb/s

pakiet komfortowy lub ELEVEN SPORTS w prezencie na cały okres trwania umowy

Zniżka na abonament 20 zł na 24 miesiące lub 4 miesiące gratis.

 

Całkowita kwota do zapłaty 88,98 na 6 miesięcy, od 7 miesiąca 118,97. Pytanie czy to jest prawdziwa oferta, bo coś za tanio.

 

Modem Funbox 6 i dekoder samsung ICU 100

 


jest to oferta prawdziwa przy czym mieszkasz w domku jednorodzinnym (?) wiec +20zł a eleven jest za free na 12mc potem standard 15zł/mc
i to oferta dla nowych a nie dla migrujacych/przedluzajacych wiec aktywacja 59,99zł


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@PARANOJA  To jest oferta na przedłużenie umowy.

ELEVEN SPORTS lub pakiet komfortowy na cały czas trwania umowy. Aktywacja 0 zł. Taką ofertę przedstawiła mi konsultantka, numer z którego dzwoniła 799 600 412.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1mozesz tez poprosić aby Pani konsultantka wysłała ci propozycje umowy przedwstępnej na Twój e-mail to wtedy wszystko zweryfikujesz czy ten nr pochodzi od Orange i ogólnie umowę. Możesz też napisać  na Orange czacie w sprawie tego nr telefonu czy ten numer pochodzi od Orange ale wątpię że to jest numer od Orange. Musisz to zweryfikować. Z tego co ja wiem to Orange dzwoni z numerów *100 lub 510 100 100 lub *600 lub 510 600 600 czyli Biuro Obsługi Klienta Mozesz na stronie umówić rozmowę i Orange zadzwoni do Ciebiehttps://www.orange.pl/ w zakładce kontakt kliknij chce kupić- oddzwońcie i tam masz rózne opcje co chcesz kupić i klikasz na klienta indywidualnego i ustalasz sobie dzień i godzinę wtedy konsultant oddzwania.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1 
to zamów jak Ci odpowiada przedstawiona oferta 😉

ja dalej twierdze że pakiet eleven lub komfort tylko przez 12mc za 0zł potem cena standardowa.
nie dostaniesz miliona upustów przy przedłużeniu.
-20zł na abo +  -14,99/20złza domek (?) i do tego pakiety tv za 0zł?
orange podnosi ceny abyś Ty mógł dostać taniej niż inni haha


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Przedłużenie umowy Orange

@PARANOJA  Nie interesuje mnie, że Orange podnosi ceny. Na ten moment mam Orange Love Standard na miedzi za 99,99 zł, umowa na czas nieokreślony.

 

Napisałem to jaką konsultantka przedstawiła mi ofertę i poprosiłem, żeby zadzwoniła następnego dnia. Do dnia dzisiejszego nikt nie zadzwonił. Pewnie tak jest jak mówisz, że dodatkowy pakiet jest na 12 miesięcy, utrzymanie łącza 20 zł. Przedstawiam to co miałem zaoferowane z cenami.

 

Niestety nauczyłem się jednego nigdy nie wierz Orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy Orange

@Lecho1  pewnie sam już do tego doszedłeś ale powiem Ci w orange nigdy nie będziesz miał tanio.
99% innych operatorów zaproponuje Ci lepsze warunki cenowe niż orange i zęby było śmieszniej na sieci właśnie orange. wiec albo zostaw to jak teraz masz albo szukaj innego operatora.
inflacja to jedyne słowo obecnie zna pomarańcza tak jakby innych ten problem nie dotyczył ale jak widać inni potrafią  😄

wybór należy do Ciebie