Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 34, Ekspert

zakładka "własne tematy" w profilu

Proponowałem wdrożenie jakichś mechanizmów sortowania itp. @mabud73 też założył w tej sprawie temat... Teraz, w kontekście wdrożenia pomysłu @Piotrekk85 dotyczącego powiadamiania autorów tematów, które nie mają jeszcze oznaczonego posta zakwalifikowanego jako najtrafniejsza odpowiedź - rozwiązanie, proponuję  dodanie w profilu użytkownika zakładki "własne tematy" (albo z inną nazwą). Obecnie są: 

 

zakładki.JPG

przyglądając się profilowi miejsce jest, a gdyby brakowało to istniejące można zwęzić.

grudzień w Pomysły

  • 1

    Nowy

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 28, Specjalista

@Misiek62, niech @Artur z całym zapleczem zdecyduje, który pomysł jest dublowaniem jednego i tego samego. @Misiek62 zaproponował swój, a ja wcześniej dorysowałem Moje tematy tym pomyśle. Może też @mabud73 się wypowie? Oczywiście, szanuję każdą inicjatywę.

grudzień

Poziom 38, Guru ***

Szczerze, to ja zrozumiałem Twój pomysł @burebusek zupełnie inaczej, czyli aby pogrupować ostatnie posty wg tematów.

grudzień

Poziom 28, Specjalista

Nie do końca moja intencja sprowadza się tylko do pogrupowania. Mówię tam także o dublowaniu, czyli bez rozwijania wszystkiego w detalach tak samo, jak jest na stronie głównej i rozwinięcie Zobacz wszystkie@Piotrekk85przestudiuj pomysł na własnym profilu, bo masz postów multum...jak lecą po kolei. Nie tylko to.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

grudzień

Poziom 34, Ekspert

Emotikon: Szczęśliwy widzisz @burebusek ciut inaczej zrozumieliśmy... tak czy inaczej, popieram i nową zakładkę i to żeby w zakładce ostatnie posty wyświetlały się tylko tematy a nie wszystkie moje (Twoje, każdego z nas) posty jeśli pisało się w temacie kilka razy... 

grudzień

Opiekun Pomysłów

Status zmieniony na: Zamknięty

Pomysł w ciągu 3 mies. nie zdobył wymaganych 10 głosów, więc zgodnie z Zasadami Nasz Orange zamykamy, ale również uważamy, że warto dodać taką zakładkę i wrócimy do pomysłu, gdy znowu będziemy realizować większe zmiany w kodzie strony.

kwiecień