Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 9, Poszukiwacz

VoLTE i WiFi Calling dla rodziny Google Pixel

Witam wszystkich!

 

Od dawna używam smartfony od Google, jeszcze z czasów Nexus 4. Uważam że ta rodzina (Nexus, a teraz Pixel) to najlepsze smartfony Android na rynku. Wiem że oprócz mnie dużo innych ludzi są takim samym zdaniem i nie chcą zmieniać Pixela na coś innego.

Wiem że nie są w szerokiej sprzedaży w Polsce, dla tego polscy operatorzy komórkowi nie mają ich na liście urządzeń VoLTE i VoWiFi ready.

 

Z tych powodów proszę o dodanie rodziny Google Pixel do listy wspieranych urządzeń.

 

Dziękuję.

04-04-2019 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Zespół Nasz Orange

Witaj 👋

 

Do póki będzie jak na obrazku niżej, to nie ma co na to liczyć moim zdaniem.

 

Bez tytułu.png

05-04-2019

Poziom 9, Poszukiwacz

Wiem że Komputronik czy jeszcze ktoś sprzedawał Pixeli tutaj

05-04-2019

Poziom 36, Guru *

Pixeli nie widziałem w sklepach, może na Allegro są, ale to produkt nie skierowany na nasz rynek (Region), @bige więc nie ma co liczyć na Operatora, skoro Producent ma ten Region gdzieś.

05-04-2019

Poziom 34, Ekspert

Nie no, bez przesady, ptaszki ćwierkają, że oficjalne wejście sklepu Google na polski rynek to kwestia kilku miesięcy. Czy Pixele trafią do operatorów? Tego jeszcze nie wiemy. Już teraz są w sprzedaży u niektórych dystrybutorów.

Ja również jestem miłośnikiem i chętnie korzystałbym z tych usług na Pixelu. Dodanie obsługi VoLTE i WiFi Calling wymaga jednak pracy i po stronie producenta i po stronie operatora, więc nie zdziwiłbym się, że te usługi nie będą dostępne póki Pixele nie staną się bardziej popularne u nas.

Fajnie, że dodałeś pomysł, @bige, może z czasem więcej osób tu trafi, zagłosuje i w ten sposób będzie można pokazać, że zainteresowanych jest więcej, niż się obecnie wydaje 🙂

06-04-2019

Poziom 20, Pasjonat

Masz mój głos 🙂 Szkoda ze na moim nexusie trzeba korzystać z appki do wificalling. A system może tego używać natywnie Emotikon: sfrustrowany

07-04-2019

Poziom 18, Komentator

Zagłosowałem. Uważam, że warto, żeby pixele miały możliwość korzystania z VoLTE i WIFI Calling 😉 Zachęcam innych do głosowania.

sierpnia 2019

Poziom 3, Obserwator

Też popieram, u mnie cała rodzina korzysta z telefonów Googla od Pixel 1 do 4. A tu taki zonk, nie ma vowifi 😕

listopada 2019

Poziom 4, Obserwator

Popieram, sam mam Pixela 4, dziewczyna Pixela 2, teść Nexusa 5x. Najwyższa pora, żeby WiFi Calling i VoLTE zaczęło działać w Orange. Sam chcę przenieść numery  Playa właśnie do Orange (w Orange działa RCS, działa e-SIM). Do kompletu brakuje właśnie WiFi Calling i VoLTE.

lipiec

Poziom 4, Obserwator

Wydaje się, że Orange może dodać właściwe ustawienia do kodu AOSP. Powinno to (w teorii) uaktywnić rzeczone usługi na wszystkich telefonach z Androidem:

https://source.android.com/devices/tech/config/carrier

styczeń

Poziom 9, Poszukiwacz

Mam lg g5 chcialbym zeby dzialalo na nim wifi calling jak to zrobic ?

Nie widze jasnej instrukcji z tego linku co podales

styczeń