Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 20, Pasjonat

Powiększenie przepustowości usł. Darmowe Orange Wi-Fi

Hej, proponuję zwiększenie prędkości usługi Darmowe Orange Wi-Fi, w szczególności opartej o łącza światłowodowe. Obecnie prędkość wynosi 1Mb/s. Proponuję zwiększenie prędkości do conajmniej 10 Mbit/s (aby dorównać konkurencji). 

tydzień temu w Pomysły

 • 1

  Nowy

 • 2

  Sprawdzany

 • 3

  Realizowany

 • 4

  Wdrożony

Komentarze
Poziom 30, Ekspert

Sądzę, że każdy klient korzystający z tej możliwości poprze... chociaż nie wiem, czy pomysł mieści się w aktualnie prowadzonych kategoriach.

 

Na marginesie, jeśli już o Darmowym Orange WiFi, to jak dla mnie w tym rozwiązaniu jest jeszcze jedna bariera, jest nią siła sygnału, z mojego doświadczenia trzeba być bardzo blisko modemu/routera klienta, który udostępnia to pasmo.

tydzień temu

Poziom 36, Guru

Zagłosuję "za". Ale jeszcze reklamowo i praktycznie przydałaby się zmiana nazwy takiej sieci wifi na "światłowod Orange - darmowe wifi".

tydzień temu

Poziom 9, Poszukiwacz

Nazwa nazwa. Ale...

1) Popieram zwięszkenie prędkosci. Na linkach FO 300/600mbit a pewnie niedługo więcej dawanie 1mbit/s to żart. Areo2 ma chyba 512kbit/s ale w całym kraju więc takie 10-20mbit/s by się przydało

2) autoryzacja - do bani jest sieć otwarta i jakies hasło. Lepiej wdrożyć WPA Enterprise z loginem i hasłem na etapie autoryzacji do sieci wifi. a moze i generowanym certyfikatem. 

tydzień temu