Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Pogaduchy


@Ronnapisał(-a)

Ja mam blokowo na UPC i jest jakość wysoka. Pełna Obsługa Techniczna na miejscu. 120Mb/s, niestety Orange proponuje w tym miejscu tylko 80Mb/s. Jak będzie światłowód, a dziś widziałem panów ciągnących linie w studzienkach Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


@Ron  niektórzy nie mają takiego wyboru... poczynając od kablówki z prędkością pow. 100 Mb, po szansę na światło... 😉 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7569
  • 139

Pogaduchy

@Misiek62, no oczywiście, ale piszę na temat technicznej strony działania TV i internetu, że bez najmniejszego problemu. Ale jak Orange położy światłowody, to konkurencja duża. Należy pamiętać, że Jastrzębie-Zdrój to miasto górnicze, a co za tym idzie duże zarobki (górnicy, oczywiście pracujący w państwowej spółce) i każdy operator się tutaj pcha. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@AnonimMam nadzieje ze przyznasz mi racje jak działa forum od konkurencji na takim samym lithium i wszystko jest czytelne 


Nie zaprzeczam, że mój wzrok się poprawiłEmotikon: Bardzo szczęśliwy Nie wkurzało mnie nic.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32444
  • 36812
  • 1369

Pogaduchy

Zerknijcie sobie na zachód. Np niedawno otwarte https://github.community/ - tam jest lepiej, simple & elegant. I wiele innych.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2846
  • 7178
  • 188

Pogaduchy

Poznaję, San Escobar i masyw Sierra Siarra 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Pogaduchy

@Artur żeby nie było, pozdrowiłeś i mróz odpuścił... ale spoko, jeszcze nie musisz wracać Mężczyzna pokazuje język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Artur, dzięki za pozdrowienia 😉 Miłego odpoczynku 😄
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Arturteż Pozdrawiam, ładne widoki tam masz, ale u mnie zima odpuściła, też tygodniowy urlop mam 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Pogaduchy

Cwaniak - jak u nas mrozy dokuczają to ten dał nogę w tropiki na przeczekanie.... Szczęśliwy kot