Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur, dziękuję za pozdrowienia Emotikon: Szczęśliwy Tak czułem, że będzie Ci brak forum i prędzej, czy później, ale zerkniesz w naszą stronę. Nie zawiedź nas i przywieź w bagażu troszkę wiosennych promyków Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Pogaduchy

Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet!

tulip-3191260_640.jpg

I Wszystkiego Panie zapraszamy do częstszego udzielania się na Nasz Orange 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Gorące Życzenia dla Kobiet na Forum Mrugający mężczyzna

Wszystkiego Najlepszego dziś i w całym 2018 roku ;)Wszystkiego Najlepszego dziś i w całym 2018 roku 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dedykacja specjalna dla mężczyzn została "okraszona" pomyłką drukarską. Widać gołym okiem brak cenzorskiego nadzoruEmotikon: Szczęśliwy Można? Można! Panowie, świętujemy od piątkuEmotikon: Bardzo szczęśliwy

10 Pt czy 10 S.jpg


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Jak ja lubię Marzec 🙂 7 marca moje urodzinki i imieninki, 8 marca Dzień Kobiet, 10 Dzień Faceta 😜 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzma, pamięć ludzka bywa ułomna, więc zaproponuj świętowanie wzorem z FB. Chociaż moje doświadczenia skłaniają się ku temu, co jest charakterystyczne w wirtualnym światku, czyli braku empatii. Ona jest tak samo wybiórcza, jak extra fotka z wojaży w nieznane, która dodatkowo wzbudza podświadomie zawiść.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

baobab_rvb_white.png

Ahoj! Melduję, że jestem z powrotem i co tu dużo mówić - brakowało mi forum 🙂

Po kolei uporam się z wszystkim powiadomieniami i od razu zabieramy się za aktualizację tapety na bardziej wiosenną, aby wykurzyć zimę. Czas najwyższy, prawda? 😄

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Pogaduchy

Tak 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur, witaj stęskniony Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie zapomnij stopki zaktualizować. Za dużo naobiecywałeś i czas zakasać rękawyEmotikon: Szczęśliwy Nie pogardzę również wspomnieniamiEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur tapetę wiosenną to wklej choćby na już ze swego posta 😉