Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11885
  • 54

Pogaduchy 3.0

@bluesmanniaki Krety zjadły kota i tyle 😄

U mnie kiedyś był Lis, co ciekawe Owczarek merdał na niego ogonem i nawet nie zaszczekał, ale Jamnik go zobaczył i pogonił w pole (ma technikę ataku, ścięgna w tylnych łapach), ja oczywiście pilnowałem by Jamnika nie ukrzywdził, taka rola przewodnika na mnie ciąży 😄


Zespół Nasz Orange
  • 2879
  • 11414
  • 150

Pogaduchy 3.0


@agat13 napisał(-a)

@Wiktor  trzeci jeż wzniesiony na łąkę 😄


Pięknie 🌳🌲🌳  🙂 🤠


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

Wywołałem wilka z lasu, bo u mnie pojawił się dawno nie widziany kret. Upały nie zachęcają mnie do zamulania wyrobisk, a ostatnie 100 l wody ze studni przepompowałem do plastikowej beczki i posłuży do podlewania warzyw. Z ostatniego, trzeciego osadnika, deszczówkę w śladowej ilości 0,5 m³ wypompowałem pod maliny, a nie wiem ile jest wody w dwóch pierwszych osadnikach. Spryciarz ten kret, bo wykorzystał najmniej oczekiwaną przeze mnie porę do przegonienia intruza. Piesek ma za to zajęcie, bo kopie na świeżych podryciach i go płoszy. Ja mam czas, ja poczekam😊 U Was też upały ponad 30°C?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11885
  • 54

Pogaduchy 3.0

@bronzub mam taki skwar jak ty, pieski pewnie upału mają dość, nie biegają od południa, tylko w cieniu dyszą 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD , a mój piesek wczoraj przez godzinę na deszczu gonił jak szalony. W upale leży w cieniu za tujami😊 Po deszczu ani śladu, a trawa w oczach schnie.


Zespół Nasz Orange
  • 1058
  • 8663
  • 53

Pogaduchy 3.0

dla psiaków to katorga, mój jak tylko słyszy, że split się uruchamia to ląduje na kanapie tuż pod nim by chłodku na grzbiet zaznać Szczęśliwa kobieta


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Bartłomiej , stały dostęp do wody u mojego psa jest nagminnie naruszany jego wybrykami. Najpierw pije, potem łapie wodę i wskakuje do 10 l wiadra łapami, a potem w pysk bierze i tarmosi tak, że rozlewa...i nawadnia trawnik😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11885
  • 54

Pogaduchy 3.0

@bronzub moje pieski myją zabawki w wiaderku, jak wymyje łapą to wyleje wodę i przynosi wiaderko by wody nalać 😃

Oba już dorosłe, ale zabawki swoje mają 🤫😬


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD  miałem starego, a dywaniki nówki postrzępił w budzie. Młody jest nieobliczalny w swoich harcach😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11885
  • 54

Pogaduchy 3.0

@bronzub pieski zawsze coś odstawią, nie tylko te młode, jak jestem przy domu to grzeczne jak aniołki 😃

Jak mnie nie ma i nudzą się bardzo, to pełno dołów na placu i jak jakieś szmatki czy coś, na drobne rozwalą, jak przyjadę i pytam obu który winny, to jeden patrzy na drugiego 😁