Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Pogaduchy 3.0

Ja zaczynam zmianę w niedzielę o 8😅

 

Dziś miałam mieć wyjście zespołu z pracy. Kierownik miał niedawno urodziny. Ale dziś przez przełożył temat. Na dziś ma nalot rodzinki że strony żony. Z dwójką dzieci. On sam ma dwoje w tym jeden przedszkolak a drugi absorbujący 1.5 roczny malec. Więc będą mieli wesoło. Jego żona też w ciąży. Jak sam powiedział ,,Jestem zły jak ####".  Mój kierownik to w słowach nie przebiera.

 

Więc zamiast tego wyjścia pojechałam do rodzinki. Pan mężu nie miał ochoty. Więc został sam. 

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Pogaduchy 3.0


@Citi2017 napisał(-a)

kto pilnuje @Wiktor  @Kinga @Bartłomiej czy @Michał  ?

Jak @Piotrekk85   myślisz🤔?


@Citi2017 tego nawet ja nie wiem 😀 urlopuję się. Jeszcze tylko jutro i znowu pracka ☀️ 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52781
  • 713

Pogaduchy 3.0

Dziś dzień baterii, której używamy w wielu urządzeniach: telefony, aparaty, zegarki, UPS-y, czujniki itp. Co by się stało, jak by baterii zabrakło?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 76
  • 0

Pogaduchy 3.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Co by się stało, jak by baterii zabrakło?


Potykali byśmy się o kable od wszystkiego co elektryczne 😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Pogaduchy 3.0

A jeszcze ciekawej jakby tak w końcu opracować technologię poboru energii zróżnicowanej pozwalającej na zapomnienie o wymianie baterii oraz jej ładowaniu zewnętrznym jak to by zmieniło naszą cywilizację 😉

Każde urządzenie w swojej określonej specyfikacji nie wymagałoby zew doładowywania energią, nowy wymiar wolności lub horroru (urządzenia zintegrowane z naszym OUN ...) jak myślicie jakby to było jakby jednocześnie kontrolowała to wszystko globalna SI z samoświadomością... opracowująca nowe technologie, pomysły, trendy, kod w tym kod SI, oraz ... metody wykrywania SI (znajome?). A część nadal za SI wszystkimi kończynami, menadżerowie za ich eko (rozumiem ich ludzie zawsze chcieli więcej i ograniczyć swą pracę aż do zera, gdy SI zastąpi wszystkich... łącznie z menadżerami i dyrektorami będziemy w ...).

Taki mi tekścik bateryjny wyszedł.

Jak tam weekend odpoczynek od smartów zaliczony ? 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Kinga  kto jak kto ty wiesz wszystko 😅


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52781
  • 713

Pogaduchy 3.0

Był kiedyś jeden człowiek, który znalazł sposób na przesłanie energii bez kabli. Niestety nikt nie umie powtórzyć jego rozwiązania, natomiast część jego wiedzy do dziś użytkujemy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Pogaduchy 3.0


@Pit2024napisał(-a)

...

Każde urządzenie w swojej określonej specyfikacji nie wymagałoby zew doładowywania energią,

...😉


To nie jest jakiś szczególnie nowy pomysł, nawet ma nazwę (łacińską !): perpetuum mobile. Tylko coś mi się zdaje że już nikt tego nie szuka, bo większość uwierzyła w "zasadę zachowania energii". Czyżbyś ją kontestował? Możesz podzielić się przesłankami na jakich opierasz swój optymizm?😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Pogaduchy 3.0

Niedzielny spacer po pracy 🙂

1000011385.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Pogaduchy 3.0

Piotrek... Bajkowy widok 😉