Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 3.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 3.0

@bronzub Mi broda @Bartłomiej  nie przeszkadzać wręcz przeciwnie na święta przebiorę @Bartłomiej za Świętego Mikołaja 🤣 @slav72 czytałem 🙃


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

Pogaduchy 3.0

Do teściów na Wielkanoc nigdy nie będziemy. To w sumie takie krótkie święta. W tym roku to nawet nie pozwolili brać wolnego w okolicy Bożego Narodzenia. 

 

Ciekawe jak mi się grafik ułoży. Jeszcze nie wiem kiedy będziemy mieć w święta dyżur. W tym roku miałam mieć zmianie 1.01.2023 ale mnie covid rozłożył.

 

Ja na brak rewizyty teściów nie narzekam.Bardziej stwierdzam fakt. 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2049
  • 6369
  • 70

Pogaduchy 3.0

I znowu się udalo 🙂

IMAG2167.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

Pogaduchy 3.0

Brawo! 👏

Nie wiedziałem, że jesteś krwiodawcą @spiro 😲

Ja lata temu też chodziłem oddawać krew. 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1062
  • 8741
  • 53

Pogaduchy 3.0

Mega podziwiam tego typu pomoc ludziom jej potrzebujących - ja sam nie mogę, acz wszystkich darczyńców czerwonego złota szanuję i uwielbiam!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0


@Bartłomiejnapisał(-a)

Mega podziwiam tego typu pomoc ludziom jej potrzebujących - ja sam nie mogę, acz wszystkich darczyńców czerwonego złota szanuję i uwielbiam!


@Bartłomiej , za to wszelkiej maści mordercy i potencjalni, nie mają za grosz szacunku. Jakby "musiała" istnieć równowaga pomiędzy dobrem a złem. Dlaczego?😭


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2049
  • 6369
  • 70

Pogaduchy 3.0

@Wiktor dlaczego czas przeszły?

Ja dopiero od zeszłego roku w końcu się przemogłem i chcę oddawać jak najczęściej. Żałuję że tyle czasu zmarnowałem - nawet raz w roku (np. urodziny) też ma znaczenie. Nie wiem czy zdążę dobić do 18 litrów, ale będę działać dopóki organizm pozwoli.
Jeśli zdrowie pozwala to cały czas warto oddawać krew bo:

- ratujesz komuś życie

- masz dwa dni wolnego w pracy (w czwartki dawców jest 2 razy więcej niż w pozostałe dni) 

- dostajesz czekoladę

- zdjęcia z wizyty świetnie prezentują się w socialach

- jak oddasz wystarczająco dużo, to dostaniesz ordery i możesz jeździć za darmo komunikacją miejską w miastach które dają taki przywilej.

- niektóre oddziały regionalne wprowadziły gamifikację dla dawców - można zbierać kropelki które wymienia się na gadżety, głównie turystyczne, Mazowsze ma takie: plik pdf.

- masz więcej motywacji do prowadzenia ciut zdrowszego trybu życia, żeby twój organizm był zdrowszy i przy okazji pomoże skrócić przerwy między donacjami.


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11508
  • 150

Pogaduchy 3.0

Świetnie to wszystko @spiro wypunktowałeś 🙂

I zgadzam się z Tobą w 100%. Ja przez całe swoje życie - tak szacuję na oko - oddałem ok. 10L (+/- 2). Ale niestety przez Hashimoto nie mogę już oddawać krwi. 🙁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 3.0

@spiro  ja bym chciał ale na widok krwi tracę przytomność 🤷ale podziwiam ciebie 🙃