Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32717
  • 38417
  • 1384

Pogaduchy 2.0

Perfect kończy działalność 😢😭

Zespół Nasz Orange
  • 1125
  • 8121
  • 81

Pogaduchy 2.0

szkoda, że bez trasy pożegnalnej 😞 ale 40 lat ... kawał historii


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Pogaduchy 2.0

Tyle ile ja jestem pełnoletni ... I lubię ich od samego początku.

 

____________

* Wyciągnięto treść ze spoilera – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14046
  • 57777
  • 697

Pogaduchy 2.0

Robiłem kiedyś dawno temu sieć u Hołdysa. Spoko gość...kawał historii


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2074
  • 6502
  • 70

Pogaduchy 2.0

Jeszcze o iphone 12: wersja mini będzie miała 131 mm długości i 64 mm szerokości, zwykła 146,7 na 71,5 mm. Czyli nawet zwykła wersja ma mniej niż 15 cm! Kwestia baterii - cóż, małe gabaryty więc ciężko oczekiwać dobrych pojemności: 2277 i 2775mah.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3318
  • 7936
  • 148

Pogaduchy 2.0

@spiro , powinny spadać ceny starszych modeli, bo narazie idzie powoli. W nowych podoba mi się budowa z Szkła Ceramicznego. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Te nowe iPhone spok, ale akumulatory liche mają, cena kosmos na to co w zestawie jest 🤣

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Orange będzie mocniej współpracować z OPPO

 

Dzisiaj na poziomie europejskim ogłosiliśmy zawiązanie partnerstwa z OPPO w zakresie wspólnych innowacji, które pomogą w dostarczaniu nowoczesnych usług Orange w smartfonach OPPO oraz urządzeniach Internetu Rzeczy. Naszym celem jest wspólne tworzenie takich rozwiązań, które sprostają zmieniającym się potrzebom klientom. Informację na temat szczegółów porozumienia znajdziecie tutaj.

Widzimy potencjał do współpracy

Jeśli chodzi o Polskę współpraca z OPPO szybko się rozwija. W ostatnim roku w naszej ofercie pojawiło się kilka urządzeń chińskiego koncernu. Dariusz Chróścik, która odpowiada w Orange Polska za zarządzanie portfolio smartfonów i urządzeń, dostrzega rosnący potencjał marki. – Chodzi o zastosowane technologie, jakość urządzeń i ich wygląd. Dlatego w czwartym kwartale tego roku nasi klienci mogą spodziewać się jeszcze większej oferty OPPO.

Wykorzystamy eSIM i 5G

Ważnym elementem współpracy będzie wykorzystywanie eSIM, którego Orange jest pionierem w Polsce. Z takiego rozwiązania w smartfonach i zegarkach korzysta już blisko 60 tys. klientów. Drugi aspekt to oczywiście technologia 5G i na tej bazie rozwój mobilnych usług przyszłości.  Na koniec polecam Wam nasze dwie wideo recenzje smartfonów OPPO: Reno 3 Pro i A72.

Więcej tu Blog Orange 😉 

 

___________

* Temat przeniesiony z O Społeczności - moderator Bartłomiej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32717
  • 38417
  • 1384

Pogaduchy 2.0

Obchodzimy różne święta...

Dziś Dzień Łącznościowca - Wszystkiego Najlepszego dla osób zajmujących się łącznością 🙂🍰🥮🥧

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85@Anonim@Ron@spiro@Kinga

Witam, może zrobimy na nasz Orange Halloween 2020 co w na to. 😎 halloween 2020.jpg