Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usprawnienie apki Flex


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 23
  • 0

Usprawnienie apki Flex

No tak, ale jest wiele aplikacji z powodzeniem działających na starszych Iphonach, z softem 12.5.x gdzie pomimo komunikatu o wymaganiu najnowszego oprogramowania, można z nich korzystać, w starszej wersji, np. Netflix, Allegro, Tweeter....


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usprawnienie apki Flex

@PaulinaW76  według mnie jednak warto instalować aktualizacje, wiążą się z nimi różnego rodzaju łatki i poprawki które niejednokrotnie usprawniają działanie, ja osobiście zawsze instaluję najnowsze wersje, no ale jak kto woli...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Usprawnienie apki Flex

Z iOS to jest zawsze taki problem, że po czasie na starszych wersjach systemu przestają działać nowsze programy i zostaje siedzieć na starszych wersjach. Z Androidem takiego problemu nie ma, bo ma większą kompatybilność wsteczną niż iOS.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 23
  • 0

Usprawnienie apki Flex

Tak, ja rozumiem, ale chodzi o to, że mam iPhone 6 i tam już nie zaktualizuje systemu do IOS 14, czy IOS 13, jaka jest wymagany dla działania apki Orange Flex. Do tej pory nie było problemu. Dopiero przy ostatniej aktualizacji aplikacji. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 23
  • 0

Usprawnienie apki Flex

No, ale tu chodzi o to, by działała chociaż starsza wersja aplikacji, nic więcej. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Usprawnienie apki Flex

No niestety iPhone 6 to dość stare urządzenie, które wyszło w 2014 roku, telefony wiecznie młode nie są. 2014 to rok wypuszczenia chociażby Samsung Galaxy S5 na rynek, więc w sumie nie dziwi mnie, że już nie dostaje aktualizacji systemu. Z czasem coraz trudniej będzie zainstalować aplikacje na iOS 12.x, brat miał kiedyś iPhone 6 i przez to, że miał tylko 1GB RAM nie dostał aktualizacji.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 23
  • 0

Usprawnienie apki Flex

Wiem, że to nie najnowszy model. Ale aktualizację jeszcze dostaje i wiele osób z tego typu korzysta. To tak, jakby Orange Flex nagle przestał działać na telefonach z androidem 8, 9, czy 7. Przecież można sobie kupić nowy telefon z androidem 11, nic nie stoi na przeszkodzie. Zaznaczę, że mam zarówno telefon z Androidem 11, z 2020 roku, jak i opcje BlueStacks na PC, ale jest sporo osób, które korzystają z IOS i nie zmieniają telefonów co rok, czy dwa i taki telefon jak iPhone 6 im starcza, a są w chwili obecnej odcięci od wygodnej aplikacji Flex. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 23
  • 0

Usprawnienie apki Flex

Nie mogę edytować postu, ale ktoś pochylił się nad tym co tu zostało napisane, i na IOS 12.5.x można znowu się zalogować w apce Flexa, nie odsyła z automatu do sklepu po aktualizację. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 249
  • 560
  • 2

Usprawnienie apki Flex

Mam pomysł na usprawnienie, aplikacja mogła by nie śledzić użytkowników...

 

20210521144414.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Usprawnienie apki Flex

Ale to opcja. Nie ma musu.