Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usprawnienie apki Flex


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Usprawnienie apki Flex

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi przez kogokolwiek. Forum chyba umarło, projekt Flex według mnie też powoli umiera.

Dziękuję za wspólne dwa lata, po świętach przenoszę się testować T-Mobile 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Usprawnienie apki Flex

Niestety nie uzyskasz za szybko odpowiedzi, ogólnie te 5G mnie nie za bardzo ciekawi, bo nie mam na czym tego sprawdzić, ale nadal są problemy z wylogowaniem. Druga aktualizacja i ten sam problem. Chyba nigdy tego nie naprawią. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Usprawnienie apki Flex

To już nawet nie chodzi o 5G...

Na forum nie ma nikogo z Orange, zero komunikacji z użytkownikami, aktualizacje aplikacji od dawna nie wnoszą nic ciekawego. Nie ma bilingu, nie ma trybu ciemnego. Po dwóch latach brak tych rzeczy to jakieś nieporozumienie.

Dodatkowo najgorzej w Polsce wdrożone VoLTE/VoWiFi, ale to problem całego Orange, a nie stricte Flexa.

No nie, chcę spróbować czegoś innego...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Usprawnienie apki Flex

Są tu osoby od Flexa. Tylko nie ma ich tutaj 24/7. Poza tym wiele się dzieje choć może niekoniecznie pod kątem Twoich oczekiwań. Np flex dla firm i migracje.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Usprawnienie apki Flex

Ale ja nie mówię tylko o swoich oczekiwaniach, ale o oczekiwaniach większej grupy ludzi 😉 Po prostu niekoniecznie z tego forum.

Wybacz, ale po paru postach osób z Flexa na tym podforum jakiś czas temu znów zapadła cisza. Nie pamiętam już konkretnych nicków, ale wywoływanie (nie tylko przeze mnie) nic nie daje.

 

Zaznaczę również, że nie uważam żebym był jakimś ważnym klientem płacąc 25 zł miesięcznie, ale naprawdę jest trochę rzeczy, które Orange/Flex robi źle. Wytrzymałem tutaj dwa lata, generalnie nie było tragedii, ale pora spróbować czegoś innego. Naprawdę wiele osób ma wrażenie, że Flex nie ma już na siebie pomysłu.

 

P.S. Od kogo jak od kogo, ale od Ciebie nie spodziewałem się opinii innej niż pozytywna 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Usprawnienie apki Flex

Większość ludzi jest w flexie bo jest tanio albo zarabia na poleceniach. I tyle. Druga część ludzi chce infolinii głosowej lub obsługi w stacjonarnych czego nie będzie bo wtedy oferta nie będzie tak tania.
Problemy techniczne z rozmowami to grzechy rodziców bo bugi w samym Orange co ludzie od flex nie zmienią.
A jak na submarke i zdobycie 100 tysięcy klientów - to niezły wyczyn.

Konkurencja na rynku to może tylko heyah01 ale tam obsługi prawie nie ma. Aplikacja też ma swoje niemowlęce choroby - dopiero kilka dni temu umożliwiono aktywację ustawowych usług które każda oferta w Polsce powinna mieć. Dla mnie to strata bo za brak usług ustawowych można było dostać zwrot opłaty 🤷‍♂️

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Usprawnienie apki Flex

Ale ja właśnie mniej więcej o tym piszę 🙂

Mi we Flexie jest generalnie dobrze. Oferta jest naprawdę spoko. Nie potrzebuję infolinii głosowej, ani obsługi w salonach Orange. Bardzo chętnie wszystko załatwię przez chat ALE chciałbym, aby konsultanci ogarniali. Natomiast w większości nie ogarniają.

Nie widzę natomiast żadnej szansy na poprawę błędów technicznych w najbliższym czasie właśnie przez fakt, że problemy dotyczą całego Orange, a nie tylko Flexa. Nikt nigdy ani razu nie spróbował chociaż wytłumaczyć co nie działa wcale, co działa źle i czy ewentualnie jest jakaś szansa na poprawę w niedalekiej przyszłości. Wszyscy (w moim odczuciu) schowali głowę w piasek w myśl zasady "jakoś to będzie". Komunikacja z tymi 100 000 klientów nie istnieje, a powinna.

Na chwilę obecną od strony technicznej od Flexa/Orange lepiej wygląda T-Mobile (nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę) i Play. Ofertowo ten pierwszy pod paroma względami również jest lepszy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Usprawnienie apki Flex

Technicznie rzecz biorąc niestety jest kaszanka, już można pominąć brak rozmów konferencyjnych albo niezbyt dobrze działające VoWiFi, VoLTE mi na szczęście działa i nie mam wspieranego modelu telefonu, więc się da, bo w Orange mi nie działało, na MIUI również, więc Orange blokuje Xiaomi. W końcu udało im się naprawić APN na czystym Androidzie. Brak trybu ciemnego w aplikacji to nie jest aż taki duży problem. Problemem jest natomiast stabilność i częste wylogowywanie podczas aktualizacji aplikacji. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 23
  • 0

Usprawnienie apki Flex

A ja mam pytanie: czy jest możliwość przywrócenia komfortowego korzystania z aplikacji na IOS 12.5.x? W chwili obecnej nie można korzystać, bo aplikacja "krzyczy" o nowszy system w telefonie. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usprawnienie apki Flex

@PaulinaW76  niestety jeżeli jest dostępny nowszy soft, to system będzie domagał się aktualizacji.