Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usprawnienie apki Flex


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 821
  • 9

Usprawnienie apki Flex

1. W razie czego dam znać. Nie dzieje się to już tak często jak kiedyś, ale się dzieje.

2. Całkowicie bez sensu. Czuję się pod tym względem we Flexie jak klient drugiej kategorii.

3. Temat jest analizowany zdecydowanie za długo. Musiałem zrezygnować z eSIM'a dla AW przez to.

4. Jak wyżej. Problemy ustały po zmianie dodatkowej karty SIM na kartę wyłącznie do internetu.

5. Bardziej chyba chodzi o tą drugą część zdania... 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 43
  • 0

Usprawnienie apki Flex

@f00ku55(DW @Maciej_FLEX ) mam dokładnie takie same spostrzeżenia jak Ty. Również zrezygnowałem z esim na apple watch i "musiałem" wymienić dodatkową kartę sim na taką tylko do internetu żeby wszystko wróciło do normy (jakość połączeń, dodatkowe usługi sieciowe). Flexie popracuj na tym esim w Apple Watch a jak wdrożycie jakieś zmiany to dajcie znać - chętnie powrócę do testów a jak usługa będzie działać bezbłędnie to będę w stanie nawet za nią zapłacić


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Usprawnienie apki Flex

Kiedy naprawiony zostanie widget apki Orange Flex?


28E7D601-C746-45B9-9DD6-F95D2C7F72EA.jpeg

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 821
  • 9

Usprawnienie apki Flex

@Maciej_FLEX długo nie musiałem czekać na problem z wylogowywaniem. Wysłaliście dziś na telefony jakieś powiadomienia push w sprawie wyprzedaży Samsunga w sklepie Flex. Kliknąłem i okazało się, że wita mnie piękny ekran logowania. Oczywiście oprócz logowania musiałem po raz tysięczny włączać PIN i logowanie odciskiem palca. Nie ukrywam, że mam tego dosyć.

Samsung S21, Android 11, najnowsza wersja apki Flexa.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Usprawnienie apki Flex

U  mine yet raz czy dwa wejscie do aplikacji przez powiadomienie spowodowalo koniecznosc logowania...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Usprawnienie apki Flex

dokładnie to samo dziś na S20+ 5G z wylogowaniem.

I nadal UI/UX nie dopasowany do urządzenia. Odczucia jakbym był beta userem


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 821
  • 9

Usprawnienie apki Flex

Mnie trzymał w Orange eSIM, ale już mnie nie trzyma. Przeszedłem na Androida.

Wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości dam szansę T-Mobile na kartę po wprowadzeniu VoLTE i VoWiFi. 5G też mają niedługo włączyć w usługach na kartę, we Flexie muszę należeć do elitarnego grona użytkowników płacących 80 zł...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Usprawnienie apki Flex

nie masz czego żałować, poza szybszym rozładowaniem baterii nic więcej do póki nie będzie prawdziwe 5G a przetargi w lesie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 821
  • 9

Usprawnienie apki Flex

Ja sobie doskonale z tego zdaję sprawę, ale to naprawdę nie o to chodzi 🙂

Chce sobie prywatnie potestować i nie mogę, bo ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby Flexa z tych testów wykluczyć.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 821
  • 9

Usprawnienie apki Flex

@Maciej_FLEX T-Mobile już Was wyprzedziło i oferuje 5G w ofercie na kartę za 39 zł.

Czy we Flexie to już na stałe tak zostanie, że dostęp będzie wyłącznie dla elity płacącej 80 zł?