Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy po przeniesieniu numeru


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Problemy po przeniesieniu numeru

Nie sądziłem że tyle problemów może być po przeniesieniu numeru, ale jednak.

Przeniosłem do Flex numer z Plusa na kartę i od tego czasu osoby mające numery w Plus nie mogą się do mnie dodzwonić. Dosłownie nic, cisza, jakby numeru nie było. Ale SMS od tych osób dochodzą i ja bez problemu do nich zadzwonić mogę.

Jedynym rozwiązaniem jest zablokować na chwilę kartę SIM w aplikacji Flex... ale po aktywowaniu nie mam dostępu do Internetu i komórkowej transmisji danych. 
Jakieś pomysły co to, jak to rozwiązać bo sytuacja jest doprawdy mocno nieprzyjemna.

12 ODPOW. 12

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Problemy po przeniesieniu numeru

Zgłaszałeś ten problem na czacie Flex?? Zgłoś problem techniczny. Dodatkowo może wymień kartę SIM. Mało prawdopodobne, ale zawsze jakaś próba. Wyjmij kartę SIM i włóż ponownie. Możesz też przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Takie kroki na początek. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problemy po przeniesieniu numeru

@Piotr1014  ciekawe, czy ta sytuacja dotyczy tylko dzwoniących z Plusa, czy przy połączeniach z innych sieci nie ma żadnego problemu?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Problemy po przeniesieniu numeru

Sprawdź też kartę SIM w innym telefonie czy problem wystąpi. 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Problemy po przeniesieniu numeru

Zgłaszałem na Czacie, tam padł pomysł z zablokowaniem chwilowym karty, ale nic więcej. Telefon resetowałem do fabrycznych i sprawdzone w innym telefonie i dalej to samo. 

Ludzie z innej sieci jak Plus nie mają żadnych problemów z połączeniem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problemy po przeniesieniu numeru

@Piotr1014 ile czasu upłynęło od przeniesienia numeru? Może trzeba poczekać, aż nowy operator przetworzy i zaktualizuje dane dotyczące przenoszonego numeru. Sprawdź, jak sytuacja będzie wyglądała po 24 godzinach.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Problemy po przeniesieniu numeru

To już tydzień będzie od przeniesienia, ale zorientowałem się o tym dopiero 2 dni temu jak ludzie zgłosili problemy z dodzwonieniem się bo ja do nich nie miałem żadnych.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Problemy po przeniesieniu numeru

Wszystkie numery z Plus nie mogą się dodzwonić? Czy tylko wybrane? Wymień kartę SIM jeśli to nie kłopot. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problemy po przeniesieniu numeru

Zgłoś problem techniczny na czacie flexa i koniecznie zaznacz by skierowali sprawę na dział techniczny MNP (!!!).

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Problemy po przeniesieniu numeru

Niestety. Korzystając z możliwości zamówienia nowej karty wymieniłem na nową, jednak to nic nie zmienia.

Problem ewidentnie musiał powstać przy przenoszeniu między sieciami, jednak każda z sieci odsyła do drugiej wskazując ewentualną winę po ich stronie. Czyli, do niczego nie da rady dojść.