Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgody w aplikacji Flex i MO


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Zgody w aplikacji Flex i MO

Analogiczne, znaczy takie same. A jednak nie do końca tak jest. Tutaj są tylko dwie zgody:

 

  • Analiza danych

  • Informacje handlowe

Tymczasem w MO, nie korespondują z tym opisem

W szczegółach zgody, flex.orange.pl/#/dane nic nie wyjaśnia, chyba że mi coś umknęło.

Faktem jest, że zgód w MO jest więcej i nie widzę jakiegoś logicznego związku z treściami z MO i Flexa.zgody Orange.JPGScreenshot_20220217-194008_Orange Flex.jpg

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zgody w aplikacji Flex i MO

A w czym problem?
Anonim

Nie dotyczy

Zgody w aplikacji Flex i MO

@bronzub  tych zgód jeszcze przybędzie, niektóre są mało zrozumiałe, ale sens jeden, marketing obecnie opiera się na aktywności sieciowej klienta, przepisy się uściśliły, to zgód przybyło, wcześniej było ich 1/2 mniej. Ten regulamin z Flex ciekawy i zgoda też 😉

Ja wszystkie zbędne zgody na nie daję, ale w abonamencie to inaczej jest czy Flex, upusty są, śledzić wszyscy i tak śledzą, więc można zaznaczyć.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Zgody w aplikacji Flex i MO

@Piotrekk85 , sądzę, iż jest problem w interpretacji zapisów i sposobu działania zgód także. Flex ma skrót myślowy, natomiast konto webowe rozwinięte i dodane zgody. Więc które z Flexa działają analogicznie jak na webowych zgodach? Próbowałem np. odhaczyć drugą we Flexie i nie miałem podglądu na banery z ofertami i opisami usług. Biurokratyczna zagwozdka do prawidłowej interpretacji tylko dla zaawansowanych i twórców zgód oraz mechanizmów ich działania. Nie prościej byłoby ten nagłówek w webowym zlikwidować? Powoduje zamęt i chaos informacyjny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Zgody w aplikacji Flex i MO

@Anonim , poruszyłem to zagadnienie na czacie. Na ile moja sugestia wpłynie na zmianę, jak to określiła konsultantka, niezręcznego sformułowania? Czas pokaże😊

Anonim

Nie dotyczy

Zgody w aplikacji Flex i MO

Nie musisz wyrażać zgody, nie jest ona niezbędna, bonusu za to nie dostaniesz, klient sam decyduje, na co wyraża zgodę 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Zgody w aplikacji Flex i MO

@Anonim , zgłoszenie techniczne poszło. Lecz skrótowiec objawów, czyli Błąd prezentacji treści

nie wiem czego będzie się tyczył.