Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z Flex do Flex rodzina

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Z Flex do Flex rodzina

Czy moźliwe jest przeniesienie numeru z Orange Flex do Flex rodzina,aktualnie numer jest na mnie

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Z Flex do Flex rodzina

@Mirek22 niestety nie ma obecnie takiej możliwości, aby przenieść numer z FLEX do FLEX Rodzina. Trzeba skorzystać z konkurencji. Przenieść do innego operatora, a następnie do FLEX Rodzina.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Z Flex do Flex rodzina

@Mirek22 niestety nie ma obecnie takiej możliwości, aby przenieść numer z FLEX do FLEX Rodzina. Trzeba skorzystać z konkurencji. Przenieść do innego operatora, a następnie do FLEX Rodzina.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Z Flex do Flex rodzina

@Mirek22 chcesz z niego zrobić główny czy tylko przenieść do istniejącej grupy? 

Info o FR https://antyweb.pl/orange-flex-z-nowym-podejsciem-do-ofert-rodzinnych-plan-za-15-zl-to-strzal-w-dzie...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Z Flex do Flex rodzina

Przenieść do innego numeru głównego który jest także na mnie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Z Flex do Flex rodzina

@Mirek22 też się nie da. Numerów między FLEX nie przeniesiesz. Trzeba skorzystać z konkurencji. Zasada jak opisałem w pierwszym poście.

Z FLEX Rodzina do innego operatora, potem do FLEX.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Z Flex do Flex rodzina

@ketrasaArtur  wiesz z praktyki, ale w regulaminie nie ma o tym ni słowa, a wręcz napisane jest, że można dołączyć każdy numer z oferty  dla klientów indywidualnych... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Z Flex do Flex rodzina

Miałem numer w Play na kartę przeniosłem do Orange Flex a teraz chcè go dołączyć do mojego głównego numeru jako Flex rodziną.

Jednak spróbuję najwyżej stracę numer.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Z Flex do Flex rodzina

@Mirek22  próbuj.. W osobnym regulaminie przenoszenia numerów z i do flexa nie ma nic o zakazie i niemożliwości... 😉

https://gsmonline.pl/artykuly/orange-flex-dla-rodziny-czy-warto-najtanszy-abonament-za-15 chyba, że ktoś się dopatrzy mojej ślepoty

Do artykułu są dołączone 3 pliki regulaminów w PDF


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Z Flex do Flex rodzina

@Mirek22  oznaczysz rozwiązanie jak się uda... Nie ma się co spieszyć. Tu na forum ważne jest prawidłowe i jednoznaczne określenie rozwiązania. Najfajniejsze są sprawdzone.... 

Sam jestem ciekaw czy Ci się uda

Informuj, proszę o efektach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Z Flex do Flex rodzina