Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z Flex do Flex rodzina

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13044
  • 53549
  • 622

Z Flex do Flex rodzina

@Piotrekk85  czyli słowem kluczem jest " Z innej oferty" ?  W regulaminie z 2019 tego nie było... @ketrasaArtur  tedy ma rację? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Z Flex do Flex rodzina

Zmiany weszły po wprowadzeniu flex dla firm. Warto przeczytać całość i chodzi o inną ofertę poza Orange Flex.

Regulamin Flex Rodzina jest regulaminem szczegółowym względem głównego regulaminu Orange Flex. Tam w słowniku jest zdefiniowanie słowo Oferta.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52798
  • 713

Z Flex do Flex rodzina

Pytanie główne było o możliwości przeniesieniu numeru z FLEX do FLEX Rodzina. Takiej możliwości nie ma. Potem temat został rozszerzony.

 

Dołączenie numer do oferty FLEX i FLEX Rodzina można wykonać następująco:

  • Przeniesienie numeru z oferty Orange
  • Przeniesienie od innego operatora
  • Utworzenie nowego numeru w aplikacji.

Jakiego przenoszenia nie można wykonać, jeżeli numer jest we FLEX lub FLEX Rodzina:

  • Przeniesienia numeru między FLEX i FLEX Rodzina.
  • Przeniesieniu numeru do oferty Orange.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Z Flex do Flex rodzina

Również jestem zainteresowany połączeniem istniejących numerów flex w jedną rodzinę i próba wykonania tego kończy się komunikatem:

 

"Z Flex do Flex?

 

Nie możemy przenieść Twojego numeru, bo już u nas jesteś :)"

 

Rozmawiałem też z Panią na czacie, która potwierdziła, że nie ma takiej możliwości, a znanym workaroundem jest przeniesienie numeru do innego operatora i ponowna migracja.

 

Teraz przyszła mi do głowy inna opcja - czy jak dodam nowy numer do rodziny będę mógł zmienić potem nowy numer na stary, już istniejący?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52798
  • 713

Z Flex do Flex rodzina

@Xirad żeby przenieść numer z innego konta FLEX do FLEX Rodzina trzeba posiłkować się innym operatorem. Do tego numer przenoszony musi mieć tego samego właściciela, co numer na który ma być Rodzina 

 

Jeżeli aktywujesz nowy numer w Rodzinie, to nowego nie zamienisz ze starym.