Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards 2021 - możesz zagłosować


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards 2021 - możesz zagłosować

Orange Flex został nominowany do Mobile Trends Awards 2021 za funkcję przekaż EKO GB w kategorii „funkcjonalność prospołeczna”.

Mobile Trends Conference to doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku. Jest to największa w Polsce cykliczna konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, trendom oraz marketingowi w branży mobile.

Funkcja „Przekaż GB” daje możliwość przesyłania gigabajtów innym użytkownikom Orange Flex. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, niedostępne u innych operatorów na rynku. Funkcja ta zyskała nowy wymiar w 2021 r. – oprócz przesyłania GB znajomym, można również przyłączyć się do akcji EKO GB. W jej ramach wymieniasz swoje niewykorzystane GB na m2 lasu. Nowa funkcja „przekaż EKO GB” w Orange Flex to unikalna możliwość stałego wspierania środowiska przez użytkowników sieci komórkowej, w prosty i angażujący sposób.

Głosuj na Orange Flex

Przypominamy o głosowaniu internautów, które odbędzie się w dniach od 15 do 23 lutego na stronie https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie (wymagane zalogowanie przez Facebooka). Zwycięzcy głosowania otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce oraz nagrodę specjalną - statuetkę za zwycięstwo w głosowaniu internautów.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards 2021 - możesz zagłosować

Nie mam FB...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards 2021 - możesz zagłosować


@Katani1napisał(-a)

Nie mam FB


Mam tak samo 😁 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards 2021 - możesz zagłosować

Jakieś konto się znajdzie. Gdy wrócę do domu zobaczymy co da się zrobić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards 2021 - możesz zagłosować

coś tam poklikałem.... Ciekawe zestawienie w konkurencji z Janosikiem i InPostem.

 

Tym bardziej, że też przekazywałem GB na rzecz lasu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards 2021 - możesz zagłosować

@Misiek62 , ja też oddałem swój głos. Regulamin Gali MTP mają na ostro. Za to kilka projektów, w moim mniemaniu, warte jest klikania. Tak też uczyniłem. Szkoda tylko, że na jednym numerze Głównym Flexa pojawił się baner. Może po danych osobowych, a nie po mailu, weryfikacja do udostępnienia ankiety była możliwa?Screenshot_20220217-185327_Orange Flex.jpgScreenshot_20220217-193348_Samsung Internet.jpg

 

___________

Wpis poddany edycji - Rafał