Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niepożądana aplikacja Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

Tak przeglądając sieć, doszedłem do wniosku, że jednak niechcący @bronzub  musiał kliknąć w ikonę niechcianej aplikacji.

Aplikacja ma ikonowe menu i nie trudno wystartować z instalacją, opłata płynnie  z konta kasę pobierze.

Tak filmowo zakończę posta 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18249
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim  a ja poszedłem wczoraj w kierunku zapoznania się z regulaminami, bo jest odrębny do aplikacji i do usługi... aby skorzystać z tego do czego to zostało stworzone to trzeba sporo danych "podać", uruchomić na 2 telefonach... trochę zabiegów. Ale fakt, że uparcie mu się ponawiało, to chyba przyznasz, niedokończony proces startował, bo system uznawał, że użytkownik chce 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim , nie klikałem a problem nie ja wywołałem, tylko system😊

Czekamy @Misiek62 , bo restart trwa i odpowiedzi też brak.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18249
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

Jasne, że czekamy @bronzub  na zachowanie phona po resecie.

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

 

@Misiek62  przywróci telefon do fabrycznych, to będzie spok, trzeba uważać przy takich aplikacjach, bo szybko instalują, nie trzeba nic potem potwierdzać, kasa z konta zejdzie 😉

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim , nic nie zeszło z banku😁

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  to dobrze, ale uważaj co klikasz, potem odkręcić usługi, jest bardzo trudno, szczególnie te z aplikacji 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18249
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim  o tej potrzebie uwagi, ostrożności i pułapce łatwego kliknięcia @bronzub  wspominał w pierwszym poście tego tematu... Tego nie da się wyćwiczyć na zawsze, na każdą formułę wywołującą aktywację instalatora. Bo programiści co chwilę wymyślają coś nowego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim , nigdy nie kliknąłem, bo wiem, czym się kończą perypetie forumowiczów😀

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  nawet nie wiesz jak czuły jest dotyk w telefonie, wystarczy czasem zbliżyć paluch i ups, coś nie tak się dzieje, przewijając katalog aplikacji, nie trudno o błąd, nawet mi się to czasem zdarza, nie zdarza się tym co mają telefony klasyczne jedynie.