Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niepożądana aplikacja Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  jak wszystko działa jak trzeba, to reset do fabrycznych zbędny, być może brandu to sprawka, nic z tym wtedy nie zrobisz 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18248
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

Fakt, nie mam telefonu brandowanego, ale mam appki Mój Orange, Flex, Mój Funbox... i nie mam samoistnej aktywacji instalatora.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1611
  • 13004
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Misiek62 , podejrzewam także Apps Orange, bo tam są wymienione przez Ciebie aplikacje. Kiedyś to nawet był u mnie problem odwrotny, bo nie szło wklepać Mój Funboxa po dezaktywacji. Mam je wszystkie w smartfonie, bo nadal z nich korzystam😊

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  zastanawia mnie mnogość aktywnych usług na telefonie, górna belka prawie wszystko pokazuje co można włączyć 😄

Telefon zjada pewnie akumulator w dzień 😉

To wyczyść aplikację od Orange, może to pomoże, jak nie wystarczy pamięć podręczna, to wszystko w niej 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1611
  • 13004
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim , optymalizację włączam na 100%, ale jak działam przez BT i po Wi-Fi, to siłą rzeczy baterię "pożera". Skanuję i czyszczę na bieżąco. Ale podsunąłeś mi pomysł reinstalki appek Orange. Może też coś jest na rzeczy😊

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

Porządki są wskazane @bronzub  😉

Reinstalacja tej od Orange nie zaszkodzi, może przestanie wyskakiwać ten instalator 😉

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18248
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange


@bronzubnapisał(-a)

@Misiek62 , podejrzewam także Apps Orange, bo tam są wymienione przez Ciebie aplikacje. Kiedyś to nawet był u mnie problem odwrotny, bo nie szło wklepać Mój Funboxa po dezaktywacji. Mam je wszystkie w smartfonie, bo nadal z nich korzystam😊


Masz na myśli folder z tymi aplikacjami? On nic nie robi tylko grupuje skróty do nich. Odpowiedz mi czy wyłączasz smartfon przez długie przytrzymanie przycisku On/Off i potem uruchamiasz od nowa?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1611
  • 13004
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@irek6311 , u mnie dzień bez sprawdzenia i porządku, to dzień stracony, bo a nuż coś się sypnie? Zajmuje niewiele czasu, chyba że aktualizacje grubszego pokroju, to ciut dłużej trwa

 

@Misiek62 , jest w ustawieniach systemowych, gdzie jest pozycja z aplikacjami i raz dzisiaj zauważyłem w Google Play jako zestaw w apps ich apek. Off i przycisk dwukrotnie na ekranie...tak to u mnie działa.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Niepożądana aplikacja Orange

@bronzub  tak się zastanawiam...

Zresetuj tą aplikację od Orange poprzez wyczyszczenie danych w niej, tam gdzie ma pamięć podręczną i jak się da odhacz dostęp do internetu, nie pobierze już nic niechcianego.

Jak będziesz chciał sprawdzić czy jest coś nowego, to ponownie zaznaczysz dane mobilne czy też wi-fi.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 320
  • 894
  • 9

Niepożądana aplikacja Orange

Skoro kupiłeś telefon w Orange to pewnie jest zbrandowany. Normalna sprawa 🙂