Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niepożądana aplikacja Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@j131 , jak już wcześniej mówiłem, jak tylko dorwę nowego Samsunga, to ze starym pójdę do autoryzowanego serwisu. W razie czego, mam na uwadze tego Twojego linka-dzięki😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Niepożądana aplikacja Orange

@Anonim ja tam mam włączone czasami jakaś się trafi perełka na Free bo po prawdzie Orange bardzo zaniedbuje pre-paid zwłaszcza tych co długo z nią są nie ważne czy zmienili nr lub z przymusu bo różnie w życiu bywa

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

@Venomoth3  w jakim temacie pisałeś do @Anonim? Bo treść wg mnie słabo pasuje do wątku o problemach @bronzub z aplikacjami Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Misiek62 , skończyły się akcje z jedną, to herszt bandy, czyli Apss Orange wyskakuje zza krzaków i "zaprasza" do instalacji. Tej damy nie idzie odinstalować, ale wymuszę jej zatrzymanie, lub zamknięcie. Tyle mogę, tylko czy nie będzie powodem wadliwego działania pozostałych aplikacji? Zobaczy się😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Niepożądana aplikacja Orange

Co Ci tam znowu "proponują"? Mam nadzieję, że nie w postaci uruchomionego procesu ...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niepożądana aplikacja Orange

@Misiek62 mam tylko "zaproszenie" do instalacji. Już wymusiłem jej zatrzymanie, ale też od razu wyskoczył komunikat, że inne aplikacje przestaną działać poprawnie. Opinia poszła do nich po raz drugi.

Edit: Dostarczenie nie powiodło się na adres dedykowany, który z automatu podstawia się, więc nie ma ręcznej ingerencji. Może odpowiedzą mi na to pierwsze zgłoszenie, to opiszę kolejne błędy. Wymuszenie nie pomogło jednak. Wymusiłem drugą i trzecią dostępną opcję, a mianowicie: Wyłącz oraz Wyłącz odświeżanie w tle😁

Wiesz co? Apss Orange ma pod swoją pieczą także te nie związane z operatorem. Teraz to zobaczyłem.