Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Skoro można mieć dwie karty Flex z jednym numerem, to  zadałem sobie pytanie, czy można mieć odrębne plany w Orange Flex "zarejestrowane" na tę samą osobę.

Oczywiście trzeba wybrać jakiś "kanał kontaktowy" - do dyspozycji mamy 1. e-mail, 2 - konto Facebook, 3 - konto Google.

Screenshot_20191015-195125.jpg

 

Wybrałem e-mail.

Okno "rejestracji" wygląda tak:

 

Screenshot_20191015-195222.jpg

 

Podałem taki sam adres jaki wskazałem przy rejestracji innego numeru...

I pojawił się taki komunikat:

Screenshot_20191015-195323.jpg

 

Oznacza to, że przy rejestracji jako klient, w jednej z opcji - adres e-mail, trzeba używać więcej niż jednego adresu, choćby aliasu.

 

Reszta działań była taka sama jak przy rejestracji nowego numeru, czyli weryfikacja osoby - zdjęcie dokumentu tożsamości: 

Screenshot_20191015-195812.jpg

 

a potem Selfie.

 

Przy okazji, można wybrać numer, a jeśli proponowany z puli 10 nam nie odpowiada, da się ją zastąpić inną.

34 ODPOW. 34

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Przy okazji tego  wpisu nasunęło mi się pytanie.

Apka nie pozwala na jakieś takie płynne przełączanie się między tymi dwoma kontami? Tzn. trzeba się z jednego wylogować, by zalogować się na drugie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

@Wiktor  w ogóle nie widzę możliwości przełączania... według apki (kontakt e-mail) jestem innym klientem. To nic, że dowodem i focią potwierdziłem że jestem ten sam.

 

To jest pomysł na modyfikację appki... 

 

W jednym telefonie sprawdziłem, przelogowanie między planami (wyloguj się/zaloguj się prze e-mail) działa.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

No właśnie...

 

Jeżeli uważasz, że takie przełączanie, a raczej zarządzanie kilkoma nrami  w apce Orange Flex, powinno się odbywać na jednym koncie - to może warto w tej sprawie założyć Pomysł? 🙂

 

Ja osobiście sam rozważam przejście z drugim nrem na Orange Flex, więc zagłosowałbym za takim rozwiązaniem. Czy to zostanie wdrożone? - to wszystko pewnie będzie zależało od liczby użytkowników, którzy sygnalizowaliby taką potrzebę.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Kilka planów w jednej apce dobra rzecz. Mogłoby to działać na podobnej zasadzie jak w becie MO: na jednym "koncie" numery z tym samym peselem, oraz konta innych klientów (inne dane).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

W aplikacji Mój Orange jest możliwość dodawania kilku numerów tel. Niestety w apce FLEX brak jest tej opcji, a też by się przydało. Zdecydowanie ułatwi zarządzanie numerami. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

W przypadku klientów, którzy chcą posiadać w ofercie FLEX więcej niż jeden numer, proponuję wprowadzenie dodatkowy obniżek planu taryfowego za kolejną kartę sim. Fajnym rozwiązaniem mogło by być tak zwane łączenie usług, jak jest to w ofercie Orange Love.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Witam!

Może dałoby się jeden numer zarejestrować przez maila, drugi numer przez facebooka, a trzeci przez konto googla? Czy ktoś może próbował?

Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Niestety nie przejdzie taka opcja. Muszą być różne adresy e-mail. Nie da się założyć na jednym adresie e-mail dwóch numerów. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

@leskoc  jak wiesz próbowałem na ten sam e-mail... nieskutecznie. Natomiast co do pozostałych opcji, nie widzę pola do konfliktu, to po pierwsze. Po drugie, jakoś nie mam potrzeby uruchamiać aż tylu planów (numerów) Flexa.