Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

@ketrasaArtur akurat tlen ma 4 rożne końcówki domenowe dla tej samej skrzynki


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

@spiro nie pamiętam czwartej. Z trzech korzystałem, dlatego je podałem. Jaka jest czwarta?

 

 

Edit

Znalazłem, czwarta to: xxx@prokonto.pl

Tej nie znałem, musieli pewnie dodać ja jakoś później niż pozostałe trzy.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

prokonto.pl

Podczas pisania nowego listu powinna dać się rozwinąć nazwa nadawcy. I tam powinny być wszystkie. A przynajmniej u mnie są 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Ja skorzystałem z opcji i tam znalazłem Adresy/Sygnatury. Jest opcja ustawienia głównego 1 z 4 dostępnych Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Flex Rodzina rozwiązuje sprawę?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Dzięki wszystkim za zaangażowanie i pomysły. Pojawiła się nowa oferta Flex rodzina i to powinno rozwiązać sprawę. 4 numery na jednym koncie i możliwość przesuwania GB między numerami, możliwość kontroli nad internetem u dzieci, to jest to Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Dla mnie FLEX Rodzina nie jest do końca tym, czego oczekiwałem. Nie mniej częściowo załatwia już sprawę kilku numerów na jednym koncie, ale nie można podpiąć numerów istniejących już we FLEX.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 91
  • 0

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Rodzina nie rozwiązuje problemu. Jeśli ktoś ma kilka numerów w ofercie dla firm to trzeba za każdym razem od nowa rejestrować numer na inny adres e-mail. Oczywiście zawsze jest procedura potwierdzania tożsamości, mimo, po przeniesieniu pierwszego numeru jesteś już klientem Flex!!!

To koszmar jeśli ktoś ma 10 numerów w firmie. Rodzina nie działa w momencie przenoszenia numeru - trzeba czekać na aktywacje.

Dziwie się, że taka globalna firma nie pomyślała o możliwości dodawania numerów do konta firmowego, nie mówiąc już o promocji 1 PLN za pierwszy miesiąc. Tylko jeden numer ma promocje, reszta płaci normalnie.

Pytanie: czy ktoś przerabiał temat przenoszenia numeru z flex do rodziny?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

Do rodziny na dziś można dołączyć numer z zewnątrz. Więc obecnie zostaje przeniesienie numeru do innej sieci i powrót do Flex już jako dziecko. Flex nie jest dedykowany dla dużej liczby sim.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Dwa plany Orange Flex na jedną osobę

@Stanek1 proponuję poparcie pomysłu w sprawie przenoszenia numerów do Rodziny

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Przenoszenie-wszystkich-numer%C3%B3w-jednocze%C5%9Bnie/idi-p/...

A na razie to trzeba kombinować: optymalnym wydaje się przejście ze wszystkimi numerami do orange na kartę, a potem pierwszy numer przenosimy jako Głowny, a następnie kolejne numery do Rodziny (maks. 5 numerów), jeden po drugim bo one już są w orange i można je migrować w minutę.