Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz

Przenoszenie wszystkich numerów jednocześnie

Proponuję aby w ofercie flex dla firm umożliwić jednoczesne przenoszenie wszystkich numerow z innych sieci. Obecnie wszystkie numery trzeba przenosić po kolei. W moim przypadku, u konkurencji mam 4 numery i umowę na czas nieokreślony z 1 miesięcznym wypowiedzeniem - liczonym na koniec okresu poprzedzającego. Wczoraj próbowałem przejść do Orange flex z moimi 4 numerami. No i niestety musiałem zrezygnować, gdyż główny numer zostałby przeniesiony (zgodnie z umowa) z dniem 06.11.2020 (okres rozliczeniowy do 05 każdego miesiąca). Dopiero wtedy mógłbym wystąpić o przeniesienie kolejnych numerow (każdy oddzielnie). Zatem 2 numer dołączyłby do mnie 06.01.2021, kolejny 3 już 06.03.2021 a 4 dopiero 06.05.2021. Innym rozwiązaniem jest przeniesienie numerow na kartę a potem do flex ale to chyba nie jest dobre i dogodne rozwiązanie dla klienta. Zmieńcie to bo właśnie straciliście klienta z 4 numerami.

września 2020 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 27, Specjalista

myślę że nie tylko klienci firmowi chętnie by przenosili numery w większej grupie.

września 2020

Poziom 10, Poszukiwacz

Spiro zgadza się. Konsument czy przedsiębiorca często rezygnuje z flex bo nie chce mu się kombinować. Tym bardziej, ze Orange na kartę przy przeniesieniu numeru to 30 zł na miesiąc.

września 2020

Poziom 36, Guru *

Popieram pomysl

września 2020

Poziom 13, Recenzent

Niestety jest jeszcze gorzej niż myślałem.😂 Podczas przenoszenia 4 numerów na firmę (każdy na inny mail) jedno z kont zostało zmienione na niefirmowe! Jak? Tego tzw. chat z konsultantem niczego nie wyjaśnia. O tym fakcie dowiedziałem się przypadkowo - nie dostałem faktury. Więc mój pierwszy postulat: aplikacja biznesowa musi być inna, choćby w innym kolorze. W tej chwili na etapie zakładania konta nie masz pojęcia gdzie trafi twój numer. A to, że musisz przenosić każdy numer osobno potwierdza, że pomysłodawca Orange Flex nie myślał, że będzie to oferta dla firm. I szkoda.

październik