Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling 📱📶


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Tej aplikacji nie ma na iPhone'a tak więc na androida.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@bchmiel75nie chcę martwić, ale autouruchamianie apki się chyba sypło. Pierwsze uruchomienie po restarcie telefonu - aplikacja zestawia WiFi Calling, jest kluczyk. Wyłączam WiFi, włączam i apka nie łapie. Muszę za każdym razem ręcznie uruchamiać aplikację i klikać "połącz". 😞

 

edit:

dobra, poradziłem sobie używając opcji "wymuś zatrzymanie" aplikacji w ustawieniach. Po ponownym uruchomieniu aplikacji jest ok.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Ja natomiast miałem kilka drobnych problemów na Samsungu Galaxy J5 2016:
- połączenie zostało zainicjowane, ale nie było sygnału dzwonienia i to przy trzykrotnej próbie. Po chwili okno z rozmową zostało po prostu zamknięte. Z sieci 3G bez problemu rozmowa z Play poszła w HD Voice. Potem okazało się, że mój rozmówca miał mnie pokazanego jako połączenie nieodebrane - te trzy razy które się nie udały z aplikacji.
- Problem z podłączeniem aplikacji, pokazuje problem połączenia - pomaga dopiero kilkukrotna próba.

Siła wifi na pewno była wystarczająca do zrealizowania połączenia.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@benny_bi @p2225

Dziękuję za wszystkie uwagi. Wiemy, że jeszcze sporo mamy do poprawienia. Kłopoty z zestawianiem tunelu VPN są nam znane. Musimy rozkminiać poszczególne modele telefonów, bo znów - nie ma jednakowej implementacji VPN w Androidzie.

Pozdrawiam i życzę bezproblemowego korzystania.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@bchmiel75: czy aplikacja była testowana na LG G3, LG G4 i ASUS ZENFONE 3 ZOOM S? Bo za nic nie chce zadziałać. Rzuciłbyś okiem? 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/page/1/thread-...

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

2 paź 2017

Pokaż szczegóły
Moi drodzy 🙂
niniejszy temat-ogłoszenie zamykamy z tych samych powodów co (niegdyś Szczęśliwy robot) temat VoLTE i WiFi Calling na Samsungu. Zbyt dużo konkretnych zagadnień i problemów zaczęło być w nim poruszanych. Oczywiście w razie dalszych pytań, obserwacji itd. - prosimy o przeszukanie tematów już istniejących lub zakładanie nowych w kategorii 'Sieć i dostępność usług' z etykietą 'WiFi Calling' Szczęśliwy kot.

 

[edit] 15 gru 2017

Temat na nowo otwieramy ze względu na niedawno wdrożoną aktualizację apki WiFi Calling do wersji 1.13. Szczegóły poniżej 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

UWAGA !!! WNIMANIJE !!! UWAGA

 

Na Google Play pojawiła się nowa wersja 1.13 naszej aplikacji WiFi Calling. Serdecznie zachęcam do aktualizacji, bowiem poprawiamy w niej sporo błędów, na które się skarżyliście:

- apka dogaduje się już z Androidem 8.0

- ogarnęliśmy modele DualSIM

- jest sporo poprawek dotyczących połączeń przychodzących

- podszlifowaliśmy kwestię kodeków mowy

- plus jeszcze kilka drobiazgów.

Proszę instalować i testować. I dawać znaka, czy faktycznie widać poprawę, czy nie. To dla mnie bardzo ważne, bo potrzebuję wiedzieć, na jakich modelach telefonów jeszcze coś zgrzyta mimo naszych wysiłków.

 

Dodatkowo, informacja dla wszystkich, którzy mają kłopot z komunikatem o "aplikacja nie jest Ci potrzebna", czyli np. posiadaczy Hua p10 lite - ciśniemy producenta. Przepraszam i proszę o cierpliwość.

Anonim

Nie dotyczy

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Czujne oko vdsl2 : ))

Update: Appka ma numer 1.13. W aplikacji Sklep wyświetla się prawidłowo, nie wiemy dlaczego na stronie Google jest 1.12, pewnie wkrótce to odświeżą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

znaczy znowu manewry w pamięci "słuchawki"... ale najpierw niech się bateria podładuje...

 

 

@bchmiel75mnie sklep Play nie informuje o aktualizacji appki 😞  @Artur ale i tak poszukam 🙂 tylko., jak pisałem wcześniej... bateria... potem aktualizacje.