Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling 📱📶


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Misiek62, nie na darmo masz odznaczenie Wnikliwiec Niepospolity 😄 Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Misiek62, @Anonim

Aplikacja została wydana w wersji 1.13.

Też to wczoraj zauważyłem, że na niektórych telefonach wyświetla się ona jako 1.12 mimo, że z właściwym opisem zmian. Nie wiem, czemu tak jest, może to kwestia odświeżania w GP.

Tak czy inaczej - zachęcam do pobierania i sprawdzania.

Jak coś źle, proszę pisać, biorę to na klatę = traktuję wszystkie wpisy bardzo poważnie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

 

 

Oj tam oj tam, @Artur@bchmiel75 muszę i do Was napisać, że od czasu do czasu w pracy tłumaczę się, że czegoś nie widziałem, nie słyszałem wskazując, że z racji na różne przyczyny mam ubytki... wzroku, słuchu i czegoś tam jeszcze jakby mniej, za to w innych obszarach jest na plus (wcale nie zdrowo)... ale uprzedzam, nie chodzi o wynik dodatni w testach na pewne choroby 🙂 Więc mogą mi pewne sprawy, z tych o których wspomina @bchmiel75 mogą mi umknąć Mężczyzna pokazuje język

 

 

Znowu ktoś zmieniał temat? Mam dwa powiadomienia, które prowadzą do tej samej treści...

 

Update 2. Pobrana, wersja 1.13 zweryfikowana, appka uruchomiona; komunikat startowy przeczytany 😉 na szybko... ale kiedy sprawdzę jakość tego nie zgadnę... bo ostatnio rzadziej gadam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@bchmiel75, żeby nie było - @Artur mnie zmotywował - wy(przy)pominając, że mam w profilu "odznaczenie wnikliwiec"... więc na początek parę drobnych uwag - edytorskich do regulaminu usługi:

 

1) Dlaczego stosowany jest niejednolity styl listowania – np. w pkt 3.1 podpunkty mają nawias, natomiast w pkt. 4.1. za literkami podpunktów użyto kropki?

2) w pkt. 3.1. Podpunkt a) – na końcu wiersza dwa przecinki.

3) punkt 8.3. (ostatnie zdanie regulaminu) zakończyłbym kropką, zwłaszcza że jest to skrót r. od roku 😉

 

/czytałem w słuchawce/ ... regulamin ze strony https://www.orange.pl/view/wificalling jest inaczej zredagowany... i chyba ma nieco inne treści.... ciekawe dlaczego tak jest?

 

A co do działania appki... przed chwilą zainicjowałem rozmowę... była "obsługiwana" przez WiFi... więc ...

nie miałem uwag co do jakości... ale zastanawiam się jak to będzie, gdy sygnał WiFi nie będzie w MAX.

 

Jeszcze kwestia obsługi... czy odbierając połączenie trzeba słuchawkę "nacisnąć", czy "przesunąć" - nie wiem jak to w innych aparatach... ale mnie udało się nie odebrać, tylko odrzucić - może za szybko działam... poćwiczę przy następnej możliwości.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

A na Xperię XZ nadal nie da rady zainstalować...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling


Mieschko napisał(-a):

A na Xperię XZ nadal nie da rady zainstalować...


@Mieschko  dostajesz jakiś opis, komunikat informujący o powodach błędu? Ja mam tylko M4aqua i mi appka śmiga.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

W Google Paly moja XZ jest oznaczona jako niekompatybilna i nie mogę apki zainstalować...

WiFi Calling.jpg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Mieschkoupewnij mnie, czy Twój smartfon ma androida w wersji wyższej niż 5.0.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Najnowszy soft na XZ od brandowany przez Orange 8.0.0 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Mieschko, no to do tego Twojego "Oreo" musi się odnieść zespół od appki, czyli wołamy @bchmiel75 do tablicy Mrugający mężczyzna

 

ale tak, jak patrzę na Twój zrzut ekranu... zastanawiam się czy na stronie Google Play masz wskazany ten model telefonu, czy może wcześniejszy... Najpewniejszą metodą sprawdzenia czy dany telefon jakąś aplikację obsługuje, jest wyszukanie apki, którą chcę zainstalować poprzez program Google Play w telefonie, a nie przez stronę.