Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Zespole Nasz Orange


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zmiany w Zespole Nasz Orange

Baczni obserwatorzy pewnie zauważyli, że nie tak dawno @Artur opuścił szeregi Zespołu Nasz Orange. Teraz w jego ślady idzie @Piotrek. Nie żegnają się Oni z Firmą, ale rozpoczynają pracę w innych działach.

 

Wielkie dzięki za Waszą pracę i nieoceniony wkład w działanie tego forum!

 

Ponieważ doskonale wiem, że nie jesteście w stanie tak po prostu opuścić społeczności, w którą włożyliście tyle serca, to @Artur nadal towarzyszy nam jako jeden z Herosów, a @Piotrek zostaje  honorowym Członkiem Zespołu Nasz Orange. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Pożegnania nigdy nie są łatwe, ale na szczęście mamy też weselszą wiadomość - do zespołu dołączają @Aśka_M, która przejmuje pieczę nad dalszym rozwojem Nasz Orange i @czareknster, który wspomoże nas w kwestiach działania samego forum.

 

Ja życzę całej czwórce samych sukcesów, mocno trzymam za Was kciuki!

 

Zapraszam wszystkich do tego samego w komentarzach.  Szczęśliwy robot

 

 

35 ODPOW. 35

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Zespole Nasz Orange

To ile stanowisk prezesa jest w Orange ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Zespole Nasz Orange

Chyba jedno 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Zespole Nasz Orange

No nie wiem, odchodząc z NO to tylko na prezesa 🙂

Ja nie mam widoków na awans, więc tu tkwię 😞


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Zmiany w Zespole Nasz Orange

Gwiazdki z nieba spadają 😞 Ale @Artur @Piotrek będziecie na zlocie ? Kot pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Zespole Nasz Orange

@Mikołaj, moje pierwsze wrażenia ze spotkań na forum, to bardzo miłe skojarzenia. Najpierw wyczaiłem dobrego duszka, o którym kompletnie nic nie wiedziałem. Za to był, i nadal jest, bardzo bystrym oraz inteligentnym "niedźwiadkiem"Emotikon: Mrugający Zwą Go @Misiek62Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jego to podpytywałem co i gdzie w trawie piszczy. Nieopatrznie "oberwał"Emotikon: Mrugający po śmiesznych nickowych uszach Guru, czyli @Piotrekk85. Co do psychologicznego obczajania, pomyliłem się bardzo. Zostawmy to jednak na boku. Mój zmysł, nie wiem, jak go nazwać, określił @Artura i @Piotrek (Piotrka) bardzo ciepło i z dnia na dzień utwierdzało się to skojarzenie. A gdy zobaczyłem ich "mordeczki"Emotikon: Bardzo szczęśliwy z fotek zlotowych, to powiem szczerze, z takimi ludźmi sam Prezes nie ma się nijak wstydzić. Dlatego też cieszy mnie fakt, że nadal będą się "kręcili" wokół NOEmotikon: Bardzo szczęśliwy Życzę Wam "młodzieńcy" nieustającego wigoru oraz wspinania się po drabinie aż do samej prezesuryEmotikon: Szczęśliwy

 Z wrażenia zapomniałbym o nowych twarzach-przepraszam Was bardzo @Aśka_M i @czareknster. Życzę Wam mało stresu w codziennych wyzwaniach, porannej kawy z miłą pogawędką z Zespołem, a także wyrozumiałości od samego Prezesa, każdego członka Społeczności, aż po ambasadora, czyli  HerosaEmotikon: Bardzo szczęśliwy Powodzenia!Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w Zespole Nasz Orange

@Anonim  kadzić to Ty potrafisz, oj potrafisz... 

 

Wiecie co panowie, jesteśmy sklerotyki i świnie... pierwsza z Zespołu odeszła @Natalia   
a tak, żeby jeszcze mocniej wybrzmieć.... coś wypowiedzi @Remiego  też jakby dawno mi się nie rzuciły na oczy.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Zespole Nasz Orange

Czytam czytam ... ale fakt, faktem ... czasu zdecydowanie mniej 🙂 ... natomiast pracuję nad czymś tak fajnym, że zdecydowanie warto i wiem, że mnie zrozumiecie 🙂 ... w przyszłości 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w Zespole Nasz Orange

Ha wywołałem .. dzięki za odzew 🙂 @Remi, domyślałem się że czytasz... a na brak czasu co raz więcej nas narzeka. Ja przed "wypadnięciem z obiegu na NO" bronię się rękami i nogami i wpadam tu nawet wtedy kiedy mało wypada.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Zespole Nasz Orange


@Misiek62napisał(-a)

@Anonim  kadzić to Ty potrafisz, oj potrafisz... 

 


@Misiek62, było się ministrantemEmotikon: Język

Z prosiaczkiem natomiast "pojechałeś po bandzie"...krajem nieba, krajem piekła Emotikon: Język Będziesz się smażyłEmotikon: Mrugający