Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystkiego najlepszego!


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

...haha chłopaki @Anonim @Piotrekk85 @Katani1 jaki koncert życzeń Emotikon: Język @Artur pewnie i tak ma urwanie głowy podczas zbliżającego się końca roku, ale znając życie, wymyśli coś adekwatnego do konkursu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Chwała Zespołowi że zadbali o Świąteczny klimat na forum Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

A ja sądzę że to co jest przeznaczone jako gadżety już Artur wie... tylko nam nie chciał zdradzać przed czasem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Ha ha 😄 @Katani1, o tak, do Ciebie następną "porcelanę" wysyłamy zawiniętą kilkoma metrami folii bąbelkowej i obklejoną setką napisów "uwaga - szkło!" ;)))

Jeszcze nic nie powiemy odnośnie gadżetów, bo są jeszcze w drodze do nas. Mają przyjść w tym tygodniu i wtedy się z Wami skontaktujemy i powiemy co i jak 😄
Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Artur napisał(-a):
Ha ha 😄 @Katani1, o tak, do Ciebie następną "porcelanę" wysyłamy zawiniętą kilkoma metrami folii bąbelkowej i obklejoną setką napisów "uwaga - szkło!" ;)))

Jeszcze nic nie powiemy odnośnie gadżetów, bo są jeszcze w drodze do nas. Mają przyjść w tym tygodniu i wtedy się z Wami skontaktujemy i powiemy co i jak 😄

@Artur Już wiem, jakie będą gadżety w postaci faktura do zapłacenie za porcelanę. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

;D

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Artur napisał(-a):
Ha ha 😄 @Katani1, o tak, do Ciebie następną "porcelanę" wysyłamy zawiniętą kilkoma metrami folii bąbelkowej i obklejoną setką napisów "uwaga - szkło!" ;)))

Jeszcze nic nie powiemy odnośnie gadżetów, bo są jeszcze w drodze do nas. Mają przyjść w tym tygodniu i wtedy się z Wami skontaktujemy i powiemy co i jak 😄

 

@Artur

To upominki "jadą" z centrali Orange, czyli z Francji? 😉 mhmmm to może "porcelanowe żabie udka" 😉 ??

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Artur Czy dotarły już nowe gadżety, czy stoją na granicy ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

😄 Nie jestem pewny czy już dotarły, w czwartek i piątek miałem urlop, ale w poniedziałek się dowiem, potem zbiorę adresy od tych z Was, których jeszcze nie mam i dam znać, gdy już trafią do kuriera (zakładam, że wszystko zadzieje się w przyszłym tygodniu) 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Artur Mam nadzieje jak będziesz wysyłał, gadżety to otrzymamy, jakieś info priv. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Tak, wyślemy do każdego z Was potwierdzenie w PW, ale cierpliwości, za każdym razem jestem zaskoczony ilością logistyki, jakiej w dużych firmach wymaga taka wysyłka 😉 Nagrody powinny trafić do kuriera w tym tygodniu 🙂