Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

[ Edytowane ]

Misiek62 napisał(-a):

Zdrowi wszyscy po wigilii przed środkową częścią świętowania?

Zaglądasz tu dzisiaj Arturze? / @Artur jeśli tak to zdradź ile jeszcze zestawów gadżetów jest do podjęcia Emotikon: Mrugający 

Pozdrawiam wszystkich śródświątecznie.

@Misiek62Ty otrzymasz aż dwa gadzety.Niech @Artur trochę odpocznie są przecież Swieta.Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3482
  • 113

[ Edytowane ]

....ufff, gastrolog mi się kłania, pomimo doradzenia mi wizyty u psychiatry Emotikon: LOL @Artur pewnie się przejadł lub spędza aktywnie czas z najbliższymi. Niech się nacieszy...należy mu się. Zajrzy na pewno. Co do gadżetów, do podziału jest 10 + mała niespodzianka...ale to później, jak padnie hasło o zakończeniu zabawy Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Misiek62 .... również pozdrawiam...

Out do odwołania...

Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5273
  • 110

1. @mabud73
2. @Jozefg
3. @Katani1
4. @Misiek62
5. @Krzysztof018a
6. @Konto usunięte
7. @Konto usunięte
8. @Piotrekk85
9. @ivan46

Nikogo nie pominąłem? W takim razie jeszcze jedna nagroda czeka Emotikon: Szczęśliwy

@Adept, jesteśmy rozrzuceni po Polsce, więc "Gwiazdki" mieliśmy w lokalnych zespołach. Wszystkiego Najlepszego i dla Ciebie!

@ivan46, dziękujemy, Szczęśliwego Nowego Roku i Tobie!

@Misiek62, ja to jestem ciągle online i czytam Was na bieżąco, tylko nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć. I puszczam muzykę, ktorą zapodajecie, choć moja rodzina to raczej polska klasyka. Ja najchętniej słucham świątecznego Sinatry.

@mabud73, ja też mam problem z umiarkowaniem, a moja Mama, przypominająca co chwilę "tego i tego jeszcze nie jadłeś" - nie pomaga Emotikon: Mrugający
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

@ArturSą wszyscy którzy brali udzial.Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 0
  • 3
  • 0

Witam wszystkich świątecznie, mam nadzieję, że zdążyłem... Zrzut ekranu 2016-12-26 11.19.35.png

Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5273
  • 110

Zdążyłeś! Gratulujemy, @Arturro, zamykasz listę 10 nagrodzonych. W ciągu kilku dni odezwiemy się do każdego z Was na priv, aby uzgodnić adresy wysyłki :-)
Poziom 36, Guru *
  • 3607
  • 4954
  • 131

Artur napisał(-a):
Zdążyłeś! Gratulujemy, @Arturro, zamykasz listę 10 nagrodzonych. W ciągu kilku dni odezwiemy się do każdego z Was na priv, aby uzgodnić adresy wysyłki :-)

@Artur  

Sadzę, że Orange Heroes adresów nie zmienili Emotikon: Mrugający ...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 1761
  • 1796
  • 113

Artur napisał(-a):

Ja tylko proszę, nic z porcelany...

Konto usunięte
Nie dotyczy

Każdy z nas dostanie złoty numer w Orange na karę ;p ;p Marzenie ;p

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

@Konto usunięte: 25 zł i masz Emotikon: Szczęśliwy bez kręcenia i proszenia Emotikon: Szczęśliwy

Ja bym chciał coś innego złoty numer ale z nowej puli numeracji, którą Orange ma dostać podobno na początku roku Emotikon: Szczęśliwy
Tak by nikt go nie użytkował przede mną Emotikon: Szczęśliwy
.