Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Mamy dziś dla Was dwa, miłe ogłoszenia 🙂

 

1. @mabud73, który w iście błyskawicznym tempie zaklimatyzował się w Społeczności, wspólną decyzją innych wyróżnionych Użytkowników oraz Moderatorów - otrzymał oodznaczenie "Orange Hero", czyli jednej z najbardziej aktywnych i pomocnych osób w Nasz Orange. Po tym, jak zdiagnozował u siebie "Orangoholizm" nie mogło być inaczej ;-))

mabud.PNG

Gratulujemy, @mabud73! Od teraz, w kategorii Społeczność znajdziesz Grupę specjalną.

 

2. Od dzisiaj mamy też nowego moderatora - @Wiktora, który razem z @Mikołaj i @Rafał będzie tu "pilnować szeroko rozumianego porządku", więc śmiało zagadujcie go we wszystkich tematach dotyczących Społeczności.

wiktor.PNG

Wiktor nie jest tak demoniczny, jak może się wydawać ;), a sam o sobie mówi: 

"Pracuję w Orange od... Hm. Na pewno to było jeszcze przed ogólnoświatowym kryzysem gospodarczym na rynkach finansowych i bankowych z pierwszej dekady XXI w. 😉 Zajmowałem się obsługą klienta na wielu obszarach "uprawnych". Ale najbardziej lubiłem orkę w technice 😉 Mam również przywilej "przesiadywania" w sklepie z apkami, odpowiadając tam na pojawiające się recenzje.

W życiu "poza" - rozmyślam, czytam i słucham 🙂 Uwielbiam filmy SF. I już nie mogę się doczekać "Obcego - Przymierze". Zamierzam kupić "Sztukę kochania" Wisłockiej. I na dodatek ostatnio coś nie może się odczepić ode mnie Fleet Foxes."

 

Witaj na Pokładzie! 🙂

74 ODPOW. 74
Anonim

Nie dotyczy

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Dobre informacje 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Witam MODA 🙂 i członka grupy...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Sie ma Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Witam Was - @Artur, @Anonim, @Misiek62 i @Katani1 Emotikon: Szczęśliwy

I wszystkich pozostałych... w ten jakże mroźny styczniowy wieczór Emotikon: Język.

 

Postaram się tutaj wspólnymi siłami z @Rafał i @Mikołaj umilić wszystkim wspólne ucztowanie... sorry - postowanie.

A! Demonem to ja nie jeeeeestem Robot pokazuje język (zwłaszcza prędkości). Co najwyżej - uważnym obserwatorem. To mój awatar w założeniu ma wyrażać Emotikon: Mrugający.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

@Wiktor

 

Myślałem, że deklarujesz umilanie użyszkodnikowania 😉



Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

hm... @Misiek62, lubię takie neologizmy - pozwalają na twórcze opisywanie rzeczywistości Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

Będę po prostu umilnie naprostowywał użyszkodnikowanie. Uff.. Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

Witam nowych 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)


Wiktor napisał(-a):

hm... @Misiek62, lubię takie neologizmy - pozwalają na twórcze opisywanie rzeczywistości Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

Będę po prostu umilnie naprostowywał użyszkodnikowanie. Uff.. Emotikon: Język



@Wiktorze, byleby to nie było namolne szkodzenie prostolinijnym forumowym pisarzom 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

@Wiktor  witamy w Naszej Bajce 😜 😜 Tutaj @Artur  gra nam na fujarce, @Piotrekk85  nam zaśpiewa, @Misiek62  zatańczy nam wokół drzewa. Tu wszystko jes możliwe, użytkownicy są szczęśliwi 🙂 a @mabud73  cieszy się z Oarnge Heros i wszystkim piwko na zlocie do kufli wlewa 🙂