Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *
  • 3631
  • 5029
  • 132

Nowy Orange Hero oraz nowy Moderator :)

No tak, odetną nas od kompów i zagnają do robótek na świeżym powietrzu, to takie kamizelki się przydadzą Emotikon: Mrugający

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3482
  • 113

Z Orange jestem od czasów gołego "Centertela" więc wrażenia nie robi już nawet ten kaftan Emotikon: Bardzo szczęśliwy Przeżyłem taaaakie telefony więc i tu chyba przeżyję...

118224593962799544.jpg

Out do odwołania...

Poziom 36, Guru *
  • 3631
  • 5029
  • 132

uuuuuuuuuuuuu to była kosztowna cegiełka.... i do tego jaki powalający zasięg, tylko duże miasta i główne drogi.... Osobiście nie mogłem gadać (w sumie nie bardzo było z kim i za drogo, bo nawet odbieranie kosztowało), ale trzymałem w ręku od szefa i szwagra.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3482
  • 113

Abonament był kosmiczny, a za minuty płaciło sie poza abonamentem. Tak @Misiek62, dokładnie jak piszesz. Zasięg tylko w dużych miastach, ale te telefony miały jedną, bardzo przydatną, ukrytą opcję....jak przywaliłeś gościowi w czoło, w samoobronie oczywiście, to guza miał dłuuuuuuugo Emotikon: Mrugający

Out do odwołania...

Poziom 36, Guru *
  • 3631
  • 5029
  • 132

NO tak wagę swoją miały, czyli co, niebezpieczne narzędzie? Kurcze @mabud73 pewnie dlatego nie każdy mógł mieć takie "uzbrojenie" Emotikon: Mrugający

Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3482
  • 113

...całe szczęście zezwoleń nie było potrzeba, ale za to jak się niosło w ręku taką cegiełkę rzadko kto odważył się podejść...nie kradli, bo wiedzieli że boli Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Out do odwołania...

Konto usunięte
Nie dotyczy

Witaj @Wiktor 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 564
  • 1092
  • 19

Witam nowego Orange Hero jak również nowego Moderatora! Emotikon: Bardzo szczęśliwy  

Jak widzę to @mabud73  dostał rozpędu i pisze za dwóch Emotikon: Szczęśliwy ale dobrze bo ja się kuruję trochę, właśnie trzecia seria antybiotyku   Emotikon: Smutny  Zapalenie oskrzeli paskudne mnie trafiło, zamiast leczyć to przechodziłem i teraz mam skutki.  Ale już jest lepiej... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jeżeli pomogłem - kliknij na "łapkę" pod postem... Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 2234
  • 3167
  • 116

Misiek62 napisał(-a):

Wiktor napisał(-a):

hm... @Misiek62, lubię takie neologizmy - pozwalają na twórcze opisywanie rzeczywistości Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Będę po prostu umilnie naprostowywał użyszkodnikowanie. Uff.. Emotikon: Język

@Wiktorze, byleby to nie było namolne szkodzenie prostolinijnym forumowym pisarzom Emotikon: Mrugający

Bez obaw @Misiek62 Szczęśliwy kot

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5273
  • 110

Jozefg napisał(-a):

Witam nowego Orange Hero jak również nowego Moderatora! Emotikon: Bardzo szczęśliwy  

Jak widzę to @mabud73  dostał rozpędu i pisze za dwóch Emotikon: Szczęśliwy ale dobrze bo ja się kuruję trochę, właśnie trzecia seria antybiotyku   Emotikon: Smutny  Zapalenie oskrzeli paskudne mnie trafiło, zamiast leczyć to przechodziłem i teraz mam skutki.  Ale już jest lepiej... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mądry Polak po szkodzie ;-) U nas też jakiś wirus lata i co chwilę słyszę jak ktoś kaszle... Zdrowiej, @Jozefg